(Skenderbeu.info)-Vajza e Salma Hayek mahniti me fustanin e aktores nga viti 1997

Salma Hayek kaloi në tepihun e Academi Aëards me vajzën e saj, Valentina Pinault, të dyja të veshura me fustane të kuqe.
Stilistja Rebecca Corbin-Murray zbuloi në Instagram se 15-vjeçarja kishte veshur një fustan pa rripa Isaac Mizrahi, i cili në fakt ishte fustani i nënës së saj.
Fustani i kuq është më shumë se një dekadë më i vjetër se Valentina, pasi Salma e kishte veshur në vitin 1997, 11 vjet para se të lindte vajza e saj.
Duke marrë pjesë në një eveniment bamirësie të modës, Hayek e shoqëroi siluetën e thjeshtë me një çantë dore të kuqe të ndezur, një shall të ngjashëm dhe një gjerdan të madh duke i bërë flokët kaçurrela në një topuz gjysmë të ngritur.
Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
39 %
1.5kmh
0 %
Fri
18 °
Sat
16 °
Sun
16 °
Mon
15 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë dollarë në kufi, ndalohet malazezi

0
(Skenderbeu.info)-Sekuestrohen rreth 20 mijë dollarë në kufi, ndalohet malazezi Policia kufitare këtë të premte ka...
Top chanel

Sulmi ndaj “Top Channel”/ Dumani: Jemi aty, nëse do të dalë diçka do të...

0
(Skenderbeu.info)-Sulmi ndaj "Top Channel"/ Dumani: Jemi aty, nëse do të dalë diçka do të...
droga

Kapen tre shqiptarë/Sekuestrohen 83 kilogramë kokainë

0
(Skenderbeu.info)- Kapen tre shqiptarë/Sekuestrohen 83 kilogramë kokainë Një operacion i Guardia di Finanza me kompetenca...

Kapen 241 kilogramë kokainë në një varkë

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 241 kilogramë kokainë në një varkë Policia Kombëtare Kolumbiane, në koordinim me Prokurorinë e...
Kavajë

Plumba në Kavajë, dy të vrarë

0
(Skenderbeu.info)-Plumba në Kavajë, dy të vrarë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më...
FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit. Fabio Paratici, i është ndaluar të merret profesionalisht me çështjet e futbollit në mbarë botën.

FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit

0
(Skenderbeu.info)-FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit Drejtorit sportiv të Tottenhamit, Fabio Paratici, i është ndaluar...

Lajme të tjera
NGJASHME

Pesë modelet e xhinseve që do të shënojnë stinën e pranverës

(Skenderbeu.info)-Pesë modelet e xhinseve që do të shënojnë stinën...

“Ajo çka heshtja fsheh”/ Botohet libri më i ri nga Arbron Gashi

(Skenderbeu.info)-“Ajo çka heshtja fsheh”/ Botohet libri më i ri...

Shkenca, sloganet dhe efektiviteti, këto janë garancitë e kozmetikës

(Skenderbeu.info)-Shkenca, sloganet dhe efektiviteti, këto janë garancitë e kozmetikës Efekti...

Nike këtë vit do ta ndalojë përdorimin e lëkurës së kangurit për produktet e veta

(Skenderbeu.info)-Nike këtë vit do ta ndalojë përdorimin e lëkurës...

Përkthimi i Kuranit në Europë, Rektori i universitetit te Napolit: Ishte libri që njihte Dante

(Skenderbeu.info)-Përkthimi i Kuranit në Europë, Rektori i universitetit te...

Dior do të shfaqet në Mumbai më 30 mars

(Skenderbeu.info)-Dior do të shfaqet në Mumbai më 30 mars Për...

Ç’kuptim ka fjongoja blu në veshjen e Cate Blanchett?

(Skenderbeu.info)-Ç’kuptim ka fjongoja blu në veshjen e Cate Blanchett? Ashtu...

Rritet vetëm në Kukës, Tulipani shqiptar shpallet monument natyre

(Skenderbeu.info)-Rritet vetëm në Kukës, Tulipani shqiptar shpallet monument natyre Ministrja...
Raporto