Trendet më të mirë të grimit nga Java e Modës në Nju-Jork që na magjepsën!

(Skenderbeu.info)-Trendet më të mirë të grimit nga Java e Modës në Nju-Jork që na magjepsën!

Java e ModësNju-Jork është në ecje të plotë dhe në këtë revy kemi gjetur trendët më të mirë të grimit që mund të filloni t’i bartni pikërisht tani

Në fund të fundit, kur e njëjta dukje është në tepihët e kuq, media sociale dhe revy të modës, është mjaft e sigurt të thuhet se kemi një trend të plotë në duart tona.

Dëshironi të dini se cilin dukje të grimit do të provojmë të fillojmë pikërisht tani?

Shikoni tendencat tona të preferuara të grimit nga shfaqjet e Javës së Modës në Nju-Jork Pranverë/Verë ’23.Trendet më të mirë të grimit nga Java e Modës në Nju-Jork që na magjepsën! Java e Modës në Nju-Jork është në ecje të plotëTrendet më të mirë të grimit nga Java e Modës në Nju-Jork që na magjepsën! Java e Modës në Nju-Jork është në ecje të plotëTrendet më të mirë të grimit nga Java e Modës në Nju-Jork që na magjepsën! Java e Modës në Nju-Jork është në ecje të plotëTrendet më të mirë të grimit nga Java e Modës në Nju-Jork që na magjepsën! Java e Modës në Nju-Jork është në ecje të plotëTrendet më të mirë të grimit nga Java e Modës në Nju-Jork që na magjepsën! Java e Modës në Nju-Jork është në ecje të plotë

Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Sat
16 °
Sun
17 °
Mon
14 °
Tue
11 °
Wed
6 °

Lajmet e fundit

fier

Aksident në Fier, makina përplas 12-vjeçarin, transportohet në spital

0
(Skenderbeu.info)-Aksident në Fier, makina përplas 12-vjeçarin, transportohet në spital Një aksident është raportuar në Fier....
Olta,Luizi

Olta: Luizi i përdor vajzat, të varfrat i besojnë

0
(Skenderbeu.info)-Olta: Luizi i përdor vajzat, të varfrat i besojnë Olta mendon se Luizi i përdor...
Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit. Edhe këtë verë, duket se trendet do t’i vendosë sërish pamja e saj në këto foto të publikuara në Instagram.

Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit

0
(Skenderbeu.info)-Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit Ndikimi që Dua Lipa ka...
Tërmeti me magnitudë 4.8 trondit Greqinë, ja ku ishte epiqendra.është regjistruar pasditen e sotme në Greqi.Tërmeti ka goditur zonën detare pranë Kythnos.

Tërmeti me magnitudë 4.8 trondit Greqinë, ja ku ishte epiqendra

0
(Skenderbeu.info)-Tërmeti me magnitudë 4.8 trondit Greqinë, ja ku ishte epiqendra Një tërmet me magnitudë 4.8...
U hodh nga spitali, ndërron jetën 66 vjeçari nga Gramshi.Hekuran Llapushi i cili u hodh një ditë më parë nga kati i katërt i spitalit të këtij qyteti.

U hodh nga spitali, ndërron jetën 66 vjeçari nga Gramshi

0
(Skenderbeu.info)-U hodh nga spitali, ndërron jetën 66 vjeçari nga Gramshi Ka ndërruar jetë në spitalin...
Kapet adoleshenti nga Shqipëria duke u kujdesur për 500 bimë kanabisi. është arrestuar nga autoritetet britanike në Angli

Kapet adoleshenti nga Shqipëria duke u kujdesur për 500 bimë kanabisi

0
(Skenderbeu.info)-Kapet adoleshenti nga Shqipëria duke u kujdesur për 500 bimë kanabisi Një i ri nga...

Lajme të tjera
NGJASHME

Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit

(Skenderbeu.info)-Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të...

Pesë modelet e xhinseve që do të shënojnë stinën e pranverës

(Skenderbeu.info)-Pesë modelet e xhinseve që do të shënojnë stinën...

Vajza e Salma Hayek mahniti me fustanin e aktores nga viti 1997

(Skenderbeu.info)-Vajza e Salma Hayek mahniti me fustanin e aktores...

“Ajo çka heshtja fsheh”/ Botohet libri më i ri nga Arbron Gashi

(Skenderbeu.info)-“Ajo çka heshtja fsheh”/ Botohet libri më i ri...

Shkenca, sloganet dhe efektiviteti, këto janë garancitë e kozmetikës

(Skenderbeu.info)-Shkenca, sloganet dhe efektiviteti, këto janë garancitë e kozmetikës Efekti...

Nike këtë vit do ta ndalojë përdorimin e lëkurës së kangurit për produktet e veta

(Skenderbeu.info)-Nike këtë vit do ta ndalojë përdorimin e lëkurës...

Përkthimi i Kuranit në Europë, Rektori i universitetit te Napolit: Ishte libri që njihte Dante

(Skenderbeu.info)-Përkthimi i Kuranit në Europë, Rektori i universitetit te...

Dior do të shfaqet në Mumbai më 30 mars

(Skenderbeu.info)-Dior do të shfaqet në Mumbai më 30 mars Për...
Raporto