fbpx

Tre yjet e Hollivudit ribashkohen për filmin e ri të Ocean-it

(Skenderbeu.info)-Tre yjet e Hollivudit ribashkohen për filmin e ri të Ocean-it.George Clooney, Brad Pitt dhe Matt Damon do marrin pjese për filmin e ri të Ocean-it

Tre nga yjet  kryesorë të Hollivudit do të ribashkohen per nje film te ri. George Clooney, 61 vjeç, Brad Pitt, 58 dhe Matt Damon, 51 vjeç, rikthehen në aksion për Ocean’s Fourteen pasi u zotuan se filmi amerikan i vjedhjeve të vitit 2007, Ocean’s Thirteen, do të ishte i fundit i tyre.
Thashethemet për një film me aktorë George, Brad dhe Matt kanë qarkulluar për vite me rradhë, por koha nuk mjaftonte dhe oraret e tyre të mbushura plot do të thotë se thjesht nuk ishte e mundur, tha një burim.
Tre yjet e Hollivudit
George Clooney, Brad Pitt dhe Matt Damon
“Më në fund ekipi i duhur për këtë punë është mbledhur në një përpjekje për ta bërë atë një sukses të madh dhe yjet kryesore menduan se do të ishte kënaqësi e mirë ta rishikonin.
“Ekstrakti është jashtëzakonisht i popullarizuar dhe historia e shkëlqyer ishte një mundësi që ishte shumë e mirë për ta humbur.”
George, i cili luan si Danny Ocean, Brad, i njohur më mirë si Rusty Ryan dhe Matt, i cili luan Linus Caudwell, punuan së bashku në trilogjinë e Ocean’s Eleven, Twelve dhe Thirteen.
Sidoqoftë, vdekja e papritur e anëtarit të kastit Bernie Mac, i cili vdiq në moshën 50-vjeçare në gusht 2008 nga komplikimet e pneumonisë, vendosi mundësinë e një vazhdimi në pauzë.
Don Cheadle, 57 vjeç, i njohur gjithashtu si eksperti i eksplozivëve Basher Tarr, tha: “Ne po flisnim për këtë, dhe më pas Bernie kaloi dhe shumë shpejt ne thoshim: “Jo, ne nuk duam ta bëjmë atë”.
Clooney drejtoi homazhet për yllin e tij të ndjerë, i cili luajti Frank Catton në ekskluzivitetin e Ocean’s, dhe tha në atë kohë: “Bota u bë pak më pak qesharake.
Ai do të mungojë shumë.” Ndërkohë Damon la të kuptohet vitin e kaluar se do të ishte i gatshëm për një vazhdim, por zbuloi se ishte në duart e regjisorit të ekskluzivitetit Steven Soderbergh.

LËR NJË KOMENT

Vendosni komentin
Vendosni emrin tuaj

Lajmet e fundit

Parkim Kaliforni

Hapi tjetër për ndotjen klimatike: Reforma e parkimit

0
(Skenderbeu.info) Hapi tjetër për ndotjen klimatike: Reforma e parkimit. Kalifornia më në fund është gati të heqë kërkesat e parkimit në të gjithë shtetin....
Izrael, Viti i ri

Izrael: fillon viti 5783, sinagogat plot, por policia në gadishmëri

0
(Skenderbeu.info) Izrael: fillon viti 5783, sinagogat plot, por policia në gadishmëri Siç e kërkon tradita, Izraeli feston sonte fillimin e vitit 5783 nga krijimi hyjnor...
Deti Mesdhe

Aciditeti po shkatërron florën dhe faunën e Detit Mesdhe

0
(Skenderbeu.info) Aciditeti po shkatërron florën dhe faunën e Detit Mesdhe Sipas një studimi të ri të kryer nga Instituti Kombëtar i Oqeanografisë dhe Gjeofizikës Eksperimentale...
Sllovenia-Huawei

Sllovenia drejt neutralitetit teknologjik

0
(Skenderbeu.info) Sllovenia drejt neutralitetit teknologjik Qeveria sllovene duket se ka zbutur qëndrimet e saj për ligjin e komunikimeve elektronike, në ndryshim nga ekzekutivi i mëparshëm...
Josef Borell

Borrelli: Të marrim seriozisht kërcënimin bërthamor të Putinit

0
(Skenderbeu.info) Borrelli: Të marrim seriozisht kërcënimin bërthamor të Putinit Përfaqësuesi i Lartë i BE-së për Politikën e Jashtme, Josep Borrell, duke folur për BBC ka...
Olaf Scholz

Emiratet dhe Gjermania nënshkruajnë marrëveshje për furnizimin me gaz

0
(Skenderbeu.info) Emiratet dhe Gjermania nënshkruajnë marrëveshje për furnizimin me gaz Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Gjermania nënshkruan gjatë një vizite të kancelarit gjerman Olaf Scholz...

Lajme të tjera
NGJASHME

Johnny Depp në lidhje me avokaten Joelle Rich

(Skenderbeu.info)-Johnny Depp është në lidhje me avokaten Joelle Rich Aktori...

Rita Ora konfirmon martesen me Taika Waititi

(Skenderbeu.info)-Rita Ora konfirmon martesen me Taika Waititi ku frymezimin...

Gjashtë lloje të vetë-kujdesit – Ja se si të praktikoni secilin

(Skenderbeu.info)-Gjashtë lloje të vetë-kujdesit - Ja se si të...

Popujt më inteligjentë në botë, ku renditen shqiptarët?

(Skenderbeu.info) Popujt më inteligjentë në botë Për disa dekada, Koeficienti...

Mbretëresha Camilla reflekton në “pozicionin e vështirë” të Mbretëreshës Elizabeth II

(Skenderbeu.info)-Mbretëresha Camilla reflekton në "pozicionin e vështirë" të Mbretëreshës...

Cardi B;Reperja pranon akuzat  për sulm në klub

(Skenderbeu.info)-Cardi B: Reperja pranon akuzat  për sulm në klub Cardi...

Reperi PNB Rock u qëllua për vdekje, por a është një postim në Instagram shkaku?

(Skenderbeu.info)-Reperi PNB Rock u qëllua për vdekje, por a...
Raporto