Tom Ford prezanton orën kronografike me adicion të kufizuar

(skenderbeu.info) -Tom Ford prezanton orën-150 copë për markën e blerë nga Estee Lauder Group

Pak ditë pas lajmit për blerjen e markës Tom Ford nga Estée Lauder Group, për 2.8 miliardë dollarë (rreth 2.69 miliardë euro), stilisti, në detyrë deri në fund të vitit 2023, nxjerr në treg një kronografi titani me botim të kufizuar të orës.”Tom Ford prezanton orën”

TF002 Limited-Edition Titanium Chronograph është një artikull koleksionist i prodhuar në një edicion të kufizuar prej 150 copë për model, përmban firmën e z.

Ford i gdhendur në pjesën e pasme të orës. Ora, e disponueshme në dy modele, bardh e zi, është grafike në stil, teknike, produkt i pasionit të Tom Ford për të krijuar një aksesor sportiv por edhe luksoz brenda hapësirës së orës. TF002 është i fortë dhe elegant, por jep ndjesinë se dizajni dhe mekanika e tij kanë një prirje për garat me motor. Rripi i tij është prej lëkure të shpuar, ashtu si dorezat e drejtimit, dhe funksione të ngjashme të matjes së kohës.

#lajmifundit

Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1.5kmh
40 %
Tue
16 °
Wed
16 °
Thu
17 °
Fri
17 °
Sat
17 °

Lajmet e fundit

Guardia di Finanza

“Pastronte” para per 28 vjet/Arrestohet 65 vjeçari

0
(Skenderbeu.info)-"Pastronte" para per 28 vjet/Arrestohet 65 vjeçari Për 28 vjet, një burrë i padyshimtë i...
Policia e Kroacise

Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...

0
(Skenderbeu.info)-Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...
Makina

Skenari i protestës së opozitës

0
(Skenderbeu.info)-Skenari i protestës së opozitës Partia Demokratike ka zbardhur skenarin që do të ndjekë për...
samit be bp

Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje

0
(Skenderbeu.info)-Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje konkrete Në Tiranë kete të marte ka nisur...
Rama, Vucic

Vuçiç i acaruar, sulmon median

0
(Skenderbeu.info)-Vuçiç i acaruar, sulmon median Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, mbërriti në Tiranë. Pasi fillimisht kishte...
vjosa-osmani

Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare

0
(Skenderbeu.info)-Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka mbërritur...

Lajme të tjera
NGJASHME

Çmimi Scerbanenco, fiton Enrico Pandiani me ‘Fuoco’

(Skenderbeu.info) Çmimi Scerbanenco, fiton Enrico Pandiani me 'Fuoco'. Çmimi...

Dior mban shfaqjen e parë të modës në Piramidat e Gizës në Egjipt

(Skenderbeu.info) Dior mban shfaqjen e parë të modës në...

Waterstones shpall librin e 2022

(Skenderbeu.info) Waterstones shpall librin e 2022. Për të dhjetën...

Helen Mirren dëshmon se me këto dy veshje keni gjithmonë një kombinim

(Skenderbeu.info)-Helen Mirren dëshmon se me këto dy veshje keni...

Moschino prezanton koleksionin e ri Logo

(Skenderbeu.info)-Moschino prezanton koleksionin e ri Logo Moschino lançon koleksionin e...

Piktura e Max Beckmann thyen rekordin e ankandit të artit në Gjermani

(Skenderbeu.info) Piktura e Max Beckmann thyen rekordin e ankandit...

Çmimi Neiman Marcus iu dha Brunello Cucinelli-t

(Skenderbeu.info) Çmimi Neiman Marcus iu dha Brunello Cucinelli-t. Çmimi...

UNESCO, baguette franceze pjesë e trashëgimisë botërore

(Skenderbeu.info) UNESCO, baguette franceze pjesë e trashëgimisë botërore. Baguette...
Raporto