‘Të qënurit baba nuk më ka penguar për punën që bëj’- Tregon DJ Sardi

(Skenderbeu.info)‘Të qënurit baba nuk më ka penguar për punën që bëj’- Tregon DJ Sardi. Dj i njohur shqiptar Sardi Shehu dhe partnerja e tij Jonisa Sinorukaj, u bënë prindër disa muaj me pare duke mirëpritur në jetë djalin e tyre Zais Denzel Shehu.

Sardi ka treguar se të qënurit baba nuk e ka penguar atë aspak në punën e tij si Dj, madje artisti theksoi se gruaja e tij është një mbështetje e madhe per te  pasi kujdeset për djalin e tyre dhe e mbeshtet ne jeten e tij profesionale gjithashtu.

“Të qënit baba nuk më ka penguar të tërhiqem nga jeta e natës pasi është mami i Zais, Jonisa që më mbështet dhe ka marrë sakrificën të kujdeset për të gjatë kohës që unë punoj. E falenderoj shumë sepse më ka shtyrë më shumë në rrugëtimin tim me suportin e saj që të jem pjesë e koncerteve apo eventeve të rëndësishëm sa i përket karrierës sime”- thot Shehu.

Po ashtu Sardi zbuloi dhe domethënien e emrit të djalit të tij Zais:

“Kishim disa emra në fakt por Zais na e sygjeroi shoqja e ngushtë e mamasë dhe Denzel e zgjodhi Alesio i cili donte të ishte edhe “nuni” i tij. Na pëlqenin të dy dhe nuk i ndanim dot, kështuqë zgjodhëm ti mbante të dy’’.

Gjithashtu DJ Sardi ka shtuar se djali mund të zgjedhi cilin emer të dojë dhe se ata te dy kane një lidhje shumë speciale me njeri-tjetrin.

Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Sun
19 °
Mon
26 °
Tue
28 °
Wed
23 °
Thu
26 °

Lajmet e fundit

Sherr mes bandave në Itali, plagosen me thikë tre shqiptarë, njëri prej tyre në gjendje të rëndë. Ngjarja mes bandave rivale, shqiptare dhe afrikane.

Sherr mes bandave në Itali, plagosen me thikë tre shqiptarë, njëri prej tyre në...

0
(Skenderbeu.info)-Sherr mes bandave në Itali, plagosen me thikë tre shqiptarë, njëri prej tyre në...

Zbulohet shkaku i përplasjes së trenit në Indi, ku humbën jetën mbi 300 persona

0
(Skenderbeu.info)-Zbulohet shkaku i përplasjes së trenit në Indi, ku humbën jetën mbi 300 persona Përplasja...

Fantastik Verstappen, fiton edhe Çmimin e Madh të Spanjës

0
(Skenderbeu.info)-Fantastik Verstappen, fiton edhe Çmimin e Madh të Spanjës Max Verstappen nuk fal në Formula...
Si ta transformoni në shpejtësi gërshetin, gjithmonë ekzistojnë mënyra se si ta transformoni në mënyrën më të shpejtë dhe në çast ta bëni interesant

Si ta transformoni në shpejtësi gërshetin

0
(Skenderbeu.info)-Si ta transformoni në shpejtësi gërshetin Pa marrë parasysh a preferoni gërshet (bisht) të shkurtër...

Tortë e akullt greke: Ëmbëlsirë mediterane nr. 1 për të gjitha stinët e vitit!

0
(Skenderbeu.info)-Tortë e akullt greke: Ëmbëlsirë mediterane nr. 1 për të gjitha stinët e vitit! Kjo...
A po përgatit Rimac, Nevera-n për një rekord të ri? Pas thyerjes së 23 rekordeve, shumë po pyesin nëse Nevera më në fund do të vizitojë një nga pistat

A po përgatit Rimac, Nevera-n për një rekord të ri?

0
(Skenderbeu.info)-A po përgatit Rimac, Nevera-n për një rekord të ri? Pas thyerjes së 23 rekordeve,...

Lajme të tjera
NGJASHME

Dasma e vëllait ia shtoi dëshirën Butrintit për t’u martuar!

(Skenderbeu.info)-Dasma e vëllait ia shtoi dëshirën Butrintit për t’u...

Ledri rrëfen disa sekrete për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në 4 të mëngjesit…

(Skenderbeu.info)-Ledri rrëfen disa sekrete për marrëdhënien me Sarën: E...

Këto janë 4 shenjat më gjumashe të horoskopit

(Skenderbeu.info)-Këto janë 4 shenjat më gjumashe të horoskopit Peshqit Për Peshqit...

Kjo është ngjyra e syve më e rrallë në të gjithë botën!

(Skenderbeu.info)-Kjo është ngjyra e syve më e rrallë në...

Këto shenja do të arrijnë në limitet e tyre në qershor

(Skenderbeu.info)-Këto shenja do të arrijnë në limitet e tyre...

Diferenca ideale në moshë që një marrëdhënie të zgjasë

(Skenderbeu.info)-Diferenca ideale në moshë që një marrëdhënie të zgjasë Hulumtimi...

Endi Demneri “rrëmben” kurorën e më të bukurës/ Shpallet Miss Universe Albania

(Skenderbeu.info)-Endi Demneri “rrëmben” kurorën e më të bukurës/ Shpallet...

Brad Pitt akuzon Angelina Jolie se ka bërë plane kundër tij për tu hakmarrë!

(Skenderbeu.info)-Brad Pitt akuzon Angelina Jolie se ka bërë plane...
Raporto