Taylor Swift ‘shoqja e vetme e vërtetë’ e Selena Gomez në Hollywood

(Skenderbeu.info) Taylor Swift ‘shoqja e vetme e vërtetë’ e Selena Gomez në Hollywood. Këngëtarja-aktorja Selena Gomez e konsideron bashkë këngëtaren Taylor Swift “miken e saj të vetme të vërtetë të Hollywood-it”.
Aktorja pranoi se e kishte të vështirë të përshtatej me “grupin cool” të të famshmëve, sepse luftonte me identitetin e saj.

Ndërsa Selena, 30 vjeç, tha për revistën ‘Rolling Stone’: “Unë kurrë nuk përshtatem me një grup të paparë vajzash që ishin të famshme. Shoqja ime e vetme në industri është me të vërtetë Taylor Swift, kështu që më kujtohet që ndihesha sikur nuk i përkasja”.

Selena tha: ”Ndjeva praninë e të gjithëve përreth meje që bënin jetë të plotë. E kisha këtë pozicion, dhe isha shumë i lumtur, por … Isha vertete e lumtur?

A më bëjnë të lumtur këto gjëra materialiste?
Por ajo e kuptoi se “nuk i pëlqente kush ishte” dhe tha se gjithashtu “nuk e dinte se kush ishte”.

Pas ‘Selena Gomez: My Mind and Me‘ doli të premten, Taylor tregoi mbështetjen e saj për filmin e ri të shoqes së saj në storyt e Instagramit të saj.
Ajo ndau nje pjese te ”My mind and me” dhe shkroi: ”Kaq krenare për ty @selenagomez të dua përgjithmonë”.

Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
39 %
1.5kmh
0 %
Fri
18 °
Sat
16 °
Sun
16 °
Mon
15 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

droga

Kapen tre shqiptarë/Sekuestrohen 83 kilogramë kokainë

0
(Skenderbeu.info)- Kapen tre shqiptarë/Sekuestrohen 83 kilogramë kokainë Një operacion i Guardia di Finanza me kompetenca...

Kapen 241 kilogramë kokainë në një varkë

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 241 kilogramë kokainë në një varkë Policia Kombëtare Kolumbiane, në koordinim me Prokurorinë e...
Kavajë

Plumba në Kavajë, dy të vrarë

0
(Skenderbeu.info)-Plumba në Kavajë, dy të vrarë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më...
FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit. Fabio Paratici, i është ndaluar të merret profesionalisht me çështjet e futbollit në mbarë botën.

FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit

0
(Skenderbeu.info)-FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit Drejtorit sportiv të Tottenhamit, Fabio Paratici, i është ndaluar...
Gjendet pa shenja jete në përrua 36-vjeçari në Mat. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim për largim nga banesa, pasi me datë 28.03.2023,

Gjendet pa shenja jete në përrua 36-vjeçari në Mat

0
(Skenderbeu.info)-Gjendet pa shenja jete në përrua 36-vjeçari në Mat Policia bën me dije se është...

Imazhe të tjera të prototipit Tesla Cybertruck, i mungon fshirësja masive e xhamit

0
(Skenderbeu.info)-Imazhe të tjera të prototipit Tesla Cybertruck, i mungon fshirësja masive e xhamit Derisa kamionçina...

Lajme të tjera
NGJASHME

Kiara surprizon me veprimin e fundit ndjekësit

(Skenderbeu.info)-Kiara surprizon me veprimin e fundit ndjekësit Edhe pse shumë...

Pas sulmit me armë/ “Top Channel” merr vendimin për “Big Brother VIP”

(Skenderbeu.info)-Pas sulmit me armë/ “Top Channel” merr vendimin për...

Bledi Mane degjeneron Qetsorin/ “Kemi qenë në burg, qëndronte poshtë te gjirizet”

(Skenderbeu.info)-Bledi Mane degjeneron Qetsorin/ “Kemi qenë në burg, qëndronte...

I zë vendin Arian Konomit? Ronaldo Sharka si opinionist në ‘Përputhen’

(Skenderbeu.info)-I zë vendin Arian Konomit? Ronaldo Sharka si opinionist...

Hapet fondacioni “online” për Luiz Ejllin/ Si po përdoret emri i tij për përfitime

(Skenderbeu.info)-Hapet fondacioni "online" për Luiz Ejllin/ Si po përdoret...

Zbulohet i dashuri misterioz i Efit? Çifti ‘arratiset’ për pushime në Tajlandë

(Skenderbeu.info)-Zbulohet i dashuri misterioz i Efit? Çifti ‘arratiset’ për...

U shpall fitues i “Big Brother Vip Kosova”/ Reagon për herë të parë Stresi

(Skenderbeu.info)-U shpall fitues i "Big Brother Vip Kosova"/ Reagon...
Raporto