(Skenderbeu.info) Motorola së shpejti do të lançoj smarfonin Moto G23.

Motorola po përgatitet për lançimin e një telefoni tjetër të serisë G, të quajtur Moto G23.
Në zhvillimin më të fundit, pasqyrat me rezolucion të lartë të pajisjes janë zbuluar, së bashku me një sërë specifikimesh që do të ofrojë.

Telefoni do të vijë në tre ngjyra. Ai pritet të strehojë një çip MediaTek Helio G85, që do të thotë se do të jetë një ofertë 4G.

Seria G-e gjithnjë në zgjerim e Motorola-s së shpejti do të zbukurojë tregun me një telefon tjetër të nivelit fillestar.

Pajisja tashmë është parë në disa uebsajte të certifikimit, duke zbuluar disa nga specifikimet dhe veçoritë e saj kryesore.

Moto G23 do të synohet për blerësit e ndërgjegjshëm për buxhetin që kërkojnë një telefon inteligjent me një ekran të madh që mbështet një shkallë të lartë rifreskimi, kamera të shumta, RAM dhe ruajtje të mirë dhe një bateri afatgjatë.

Gjithashtu, Moto G23 do të ofrojë një dizajn të papërshkueshëm nga uji, me një vrimë të prerë në qendër të sipërme, një kornizë të trashë të poshtme dhe një sensor të gjurmëve të gishtave të montuar anash.

Në pjesën e pasme, pajisja do të ketë një përfundim me shkëlqim, së bashku me një përplasje drejtkëndore të kamerës.

Smartphone do të shfaqë një ekran 6,5 inç HD+ (720×1600 piksele) IPS LCD me një shpejtësi rifreskimi 90 Hz. Do të arrijë në ngjyrat Blu, Gri dhe të Bardhë.

Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
58 %
2.1kmh
75 %
Thu
11 °
Fri
12 °
Sat
11 °
Sun
7 °
Mon
8 °

Lajmet e fundit

droge

Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona Njësitë e Marinës Kolumbiane sekuestruan më shumë se...
droge ne kakao

Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos

0
(Skenderbeu.info)-Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos Guardia Civil dhe Agjencia e...
droge ne banane

Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane Droga ishte fshehur në rimorkio të...
Një ton hashash

Një ton hashash u kap brenda Marokut

0
(Skenderbeu.info)-Një ton hashash u kap brenda Marokut Anëtarët e Drejtorisë së Përgjithshme Marokene të Sigurisë...
Droga

Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën Një kontroll rrugor i kryer...
shkaterrimi i laboratorit

Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi

0
(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi Autoritetet boliviane shkatërruan dy laboratorë të prodhimit të drogës...

Lajme të tjera
NGJASHME

Mosha 13-vjeçare ‘Shumë herët’ për rrjetet sociale

(Skenderbeu.info) Mosha 13-vjeçare 'Shumë herët' për rrjetet sociale. Nuk ka...

Google zbulon AI që krijon muzikë nga teksti i shkruar

(Skenderbeu.info) Google zbulon AI që krijon muzikë nga teksti...

WhatsApp veçori të re për kamerën

(Skenderbeu.info) WhatsApp veçori të re për kamerën. Platforma e mesazheve...

BMW vjen me një version të përditësuar

(Skenderbeu.info) BMW vjen me një version të përditësuar. Me pranverën,...

OnePlus do të lançojë së shpejti telefonat inteligjentë të palosshëm V Fold, V Flip

(Skenderbeu.info) OnePlus do të lançojë së shpejti telefonat inteligjentë...

Kina, Koreja e Jugut dhe India nxisin inovacionin në robotikën mjekësore

(Skenderbeu.info) Kina, Koreja e Jugut dhe India nxisin inovacionin...

Twitter/ Përdoruesit do të mund të apelojnë pezullimin e llogarisë

(Skenderbeu.info) Twitter/ Përdoruesit do të mund të apelojnë pezullimin...

Shitjet e smartfonëve në Kinë ranë me 13% nga viti në vit

(Skenderbeu.info) Shitjet e smartfonëve në Kinë ranë me 13%...
Raporto