fbpx

Udinese, Silvestri tall dhe thërret Ronaldon

(Skenderbeu.info)-Udinese, Silvestri tall dhe thërret Ronaldon

Portieri i Juventusit dhe po ashtu edhe klubi friulian u tallën me ardhjen portugeze.

Udinese është e fortë në kampionat dhe jashtë fushës ata mund të përballojnë luksin e shakasë.

Klubi Friulian në fakt është tallur me profilin e tij në Twitter për çështjen e Cristiano Ronaldos, duke iu hapur blerjes së mundshme në seancën e ardhshme të merkatos.

Nën një postim që diskutonte ambiciet e Ronaldos, portieri i Juventusit, Silvestri, komentoi “Cristiano eja në Udinese”, me klubin Friulian që ndan ekranin e komentit të portierit.

LËR NJË KOMENT

Vendosni komentin
Vendosni emrin tuaj

Lajmet e fundit

Horoskopi

Horoskopi për ditën e premte, 30 shtator 2022

0
(Skenderbeu.info) Horoskopi për ditën e premte, 30 shtator 2022 Dashi Ka rrezik qe Plutoni te sjelle edhe debate, por edhe pasion te zjarrte sot ne jetën...
Parashikimi i motit

Parashikimi i motit për ditën e premte, 30 shtator 2022

0
(Skenderbeu.info) Parashikimi i motit për ditën e premte, 30 shtator 2022 - Për ditën e sotme vendi ynë do të vijojë të jetë nën...
me i kerkuri i hashashit

Messi i hashashit, ndër ‘më të kërkuarit’ në Europë

0
(skenderbeu.info)  -"Messi i hashashit" Abdellah el Haj Sadek el Menbri, i njohur më mirë si El Messi del hashish, 38 vjeç, është bërë një...
Moratoriumi i gjuetisë

Moratoriumi i gjuetisë: kafshët dhe shependët në rrezik

0
(Skenderbeu.info) Moratoriumi i gjuetisë: kafshët dhe shependët në rrezik. Për zhdukjen e kafshëve dhe shendëve gjueti e paligjshme dhe jashtë sezonit është problemi kryesor....
kokaine e kapur

293 kg kokainë ne mes te derrasave me destinacion Valencian

0
(skenderbeu.info)  -" 293 kg kokainë ne mes te derrasave" -Pasditen e kësaj të mërkure (28 shtator 2022) Policia  Federale e Brazilit sekuestroi 293 kilogramë...
migrimet e zogjeve

Ndryshimet klimatike janë fajtore për migrimet e hermshme të zogjëve

0
(Skenderbeu.info) Ndryshimet klimatike janë fajtore për migrimet e hershme të zogjëve Studiuesit, të udhëhequr nga Andrea Romano, vëzhguan dallime të mëdha midis specieve me...

Lajme të tjera
NGJASHME

Moment historik një arbiter femër ne Serie A

(Skenderbeu.info)- Moment historik një arbiter femër ne Serie A....

Më shumë zhgënjim për Cristiano Ronaldon

(Skenderbeu.info)-Më shumë zhgënjim për Cristiano Ronaldon, nuk u kualifikua...

Cristiano Ronaldo nën sulm: “Si mund të flejë natën?”

(Skenderbeu.info)-Cristiano Ronaldo nën sulm: “Si mund të flejë natën?”...

Sot starton Kupa e Shqipërisë

(Skenderbeu.info)-Sot starton Kupa e Shqipërisë,dy ekipet  zbresin ne fushe. Kupa...

Izraelitet “hakmerren” ndaj Shqiperise

(Skenderbeu.info)-Izraelitet “hakmerren” ndaj Shqiperise per himnin kombetar Izraelitet nuk e...

Kriza e Interit, Javier Zanetti ka folur hapur për Simone Inzaghin

(Skenderbeu.info)-Kriza e Interit, Javier Zanetti ka folur hapur për...

Cristiano Ronaldo akuzohet nga FA për incidentin e telefonit të tifozit

(Skenderbeu.info)-Cristiano Ronaldo akuzohet nga FA për incidentin e telefonit...

France, Mbappé vë në siklet PSG-në

(Skenderbeu.info)-France, Mbappé vë në siklet PSG-në Kampioni pranon: “Kam më...
Raporto