Beyonce, shfaqje në Mbretërinë e Bashkuar për të promovuar albumin e ri

(Skenderbeu.info) Beyonce, shfaqje në Mbretërinë e Bashkuar për të promovuar albumin e ri. Superylli i popit besohet se po përgatitet për të lançuar rekordin e saj të parë të ri solo në gjashtë vjet, dhe The Sun raporton se ajo dëshiron ta shënojë atë me një seri performancash “intime” përpara se të nisë një turne në shkallë të gjerë më vonë.

Një burim i tha se ajo do të fokusohet në përvojat live jashtë turneut, duke përfshirë shfaqje pop-up.

“Ajo po planifikon të kalojë shumë kohë duke performuar dhe promovuar në Mbretërinë e Bashkuar, kështu që do të ketë surpriza unike për fansat britanikë.

Njerëzit në kampin e saj kanë kërkuar vende ku ajo të performojë kur të dalë muzika dhe më pas do të ketë një turne tjetër të madh më vonë.”

Gjithashtu burimi shtoi se albumi ishte shkruar kryesisht gjatë pandemisë gjatë një kohe kur Beyonce ishte “e dëshpëruar” të dilte në skenë dhe të performonte për fansat e saj.

Vitin e kaluar, shefat e Sony Records sugjeruan se një album i ri i Beyonce do të publikohej në vitin 2022 dhe së fundmi ajo nxiti spekulimet për muzikën e re duke hequr fotot e saj nga llogaritë e saj në mediat sociale.

Shumë fansa mendojnë se heqja e imazheve do të thotë se së shpejti ato do të zëvendësohen me foto të reja promovuese të lidhura me albumin e ri.

Rekordi do të jetë albumi i shtatë solo i Beyonce-s dhe pason publikimin e saj të fundit, “Lemonade” në 2016. Turneu i saj i fundit i madh solo ishte “The Formation World Tour” në 2016 ndërsa ajo u nis përsëri në 2018 për të performuar me bashkëshortin e saj Jay Z në turneun e tij ‘On The Run II’.

Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1.5kmh
40 %
Tue
16 °
Wed
16 °
Thu
17 °
Fri
17 °
Sat
17 °

Lajmet e fundit

Makina

Skenari i protestës së opozitës

0
(Skenderbeu.info)-Skenari i protestës së opozitës Partia Demokratike ka zbardhur skenarin që do të ndjekë për...
samit be bp

Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje

0
(Skenderbeu.info)-Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje konkrete Në Tiranë kete të marte ka nisur...
Rama, Vucic

Vuçiç i acaruar, sulmon median

0
(Skenderbeu.info)-Vuçiç i acaruar, sulmon median Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, mbërriti në Tiranë. Pasi fillimisht kishte...
vjosa-osmani

Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare

0
(Skenderbeu.info)-Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka mbërritur...
Rama, Osmani

Presidentja Osmani: BE duhet të kalojë nga fjalët në vepra

0
(Skenderbeu.info)-Presidentja Osmani: BE duhet të kalojë nga fjalët në vepra Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani...
Charles Michel

Po përparohet liberalizimi i vizave për Kosovën

0
(Skenderbeu.info)-Po përparohet liberalizimi i vizave për Kosovën Presidenti i Këshillit Europian Charles Michel tha të...

Lajme të tjera
NGJASHME

Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s “shkatërroi” karrierën e saj

(Skenderbeu.info) Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s...

Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me Butrint Imerin

(Skenderbeu.info) Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me...

Angelina Jolie kritikon padinë ‘joserioze’ të Brad Pitt

(Skenderbeu.info) Angelina Jolie kritikon padinë 'joserioze' të Brad Pitt....

Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun e rivaleve

(Skenderbeu.info) Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun...

Princesha Kate në gala me fustan me qira

(Skenderbeu.info) Princesha Kate në gala me fustan me qira....

Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi

(Skenderbeu.info) Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi. Gjatë episodit...

Joe Pesci thotë se kishte dhimbje “serioze” në filmat “Home Alone”

(Skenderbeu.info) Joe Pesci thotë se kishte dhimbje "serioze" në...

Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për divorc

(Skenderbeu.info) Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për...
Raporto