(Skenderbeu.info) Twitter do të nxjerë shenjën e verifikimt ngjyrë ari, gri dhe blu. Twitter do të nxjerrë shenjat e verifikimeve ari dhe gri ndërsa rihap shërbimin e lakmuar të verifikimeve blu të premten e ardhshme, tha Elon Musk në një postim në Twitter, pasi ndaloi paraqitjen në fillim të kësaj jave.

“Shenja e artë e verifikimit për kompanitë, gri për qeveritë, blu për individët (të famshëm ose jo). E dhimbshme, por e nevojshme“, tha Musk në një postim në Twitter.

Të gjitha llogaritë e verifikuara do të vërtetohen manualisht përpara se të aktivizohet kontrolli, tha Musk.

Individët mund të kenë një logo dytësore të vogël për të treguar se i përkasin një organizate nëse verifikohet si e tillë nga ajo organizatë,” tha Musk në një tjetër postim në Twitter, duke shtuar se ai do të japë një shpjegim më të gjatë javën e ardhshme.

Kompania kishte ndërprerë shërbimin e saj të abonimit të shenjave blu të shpallur së fundmi, pasi llogaritë e rreme u rritën, dhe kishte thënë se shërbimi i kërkuar i abonimit të shenjes se verifikimit blu do të rifillojë më 29 nëntor.

Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1kmh
75 %
Fri
15 °
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
12 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Santos trajneri i Portugalise

Portugali, Santos: “Ronaldo nuk donte të largohej nga Katari”

0
(Skenderbeu.info)-Portugali, Santos: “Ronaldo nuk donte të largohej nga Katari, le ta lëmë të qetë”....
perzevativ

Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France / Ja pse!

0
(Skenderbeu.info)-Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France Të rinjtë në Francë...
ariu shqiptar

Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh

0
(Skenderbeu.info)-Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh Shpëtohet arushi i fundit i restorantit në Shqipëri...
Çmimi special i qytetit të Ladispolit për librin 'Ukraina

Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo

0
(Skenderbeu.info) Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo. Ceremonia e ndarjes së...
Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

0
(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund beqarisë. Ish-konkurrenti i përputhen Beart...
Brittney Griner

Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve

0
(Skenderbeu.info)-Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve Basketbollistja Giner Brittney, një...

Lajme të tjera
NGJASHME

WhatsApp, avatarët Meta të disponueshëm për të gjithë

(Skenderbeu.info) WhatsApp, avatarët Meta të disponueshëm për të gjithë....

Një e treta e popullsisë së botës nuk është e lidhur me internet

(Skenderbeu.info) Një e treta e popullsisë së botës nuk...

WhatsApp, së shpejti kërkimi i mesazheve sipas datës

(Skenderbeu.info) WhatsApp, së shpejti kërkimi i mesazheve sipas datës....

WhatsApp së shpejti me emoji të reja

(Skenderbeu.info) WhatsApp së shpejti me emoji të reja. Platforma...

Abonentët e Twitter Blue marrin veçorinë e modifikimit

(Skenderbeu.info) Abonentët e Twitter Blue marrin veçorinë e modifikimit....

TikTok mund të përdoret për spiunim

(Skenderbeu.info) TikTok mund të përdoret për spiunim. Shefi i...

Përdorimi i markave të Instagramit u rrit

(Skenderbeu.info) Përdorimi i markave të Instagramit u rrit. Përdorimi...

Twitter, promovoni dhe mbroni bisedën publike

(Skenderbeu.info) Twitter, promovoni dhe mbroni bisedën publike. “Misioni i...
Raporto