(Skenderbeu.info)- Rrëmbehet 16-vjeçarja, prindërit e mohojnë

Një 16-vjeçare nga Podujeva dyshohet se u sulmua seksualisht nga 3 persona. Kur e mitura kishte shkuar për të blerë bukë në një furrë të qytetit.

Aty, pasi e njëjta kreu blerjen dyshohet se u rrëmbye nga një burrë i cili me veturë e dërgoi disa kilometra larg.

Ndonëse prindërit e mohojnë se një gjë e tillë i ndodhi vajzës së tyre. Me rastin e vajzës me inicialet B.A që dyshohet të ketë edhe probleme psikike. Po merret tani departamenti për të mitur.

Babai tregoi se e bija e tij u mashtrua në këmbim të blerjes së disa gjërave ushqimore dhe u dërgua në Fushë Kosovë. Por aty sipas tij, e bija nuk u sulmua seksualisht nga askush.

Megjithate, e mitura po dyshohet se edhe mund të jetë trafikuar atë ditë. Për këtë shkak, njësia anti-trafikim pas urdhrit të prokurorit e mori dhe e dërgoi në një strehimore.

Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1kmh
75 %
Fri
15 °
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
12 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

perzevativ

Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France / Ja pse!

0
(Skenderbeu.info)-Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France Të rinjtë në Francë...
ariu shqiptar

Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh

0
(Skenderbeu.info)-Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh Shpëtohet arushi i fundit i restorantit në Shqipëri...
Çmimi special i qytetit të Ladispolit për librin 'Ukraina

Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo

0
(Skenderbeu.info) Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo. Ceremonia e ndarjes së...
Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

0
(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund beqarisë. Ish-konkurrenti i përputhen Beart...
Brittney Griner

Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve

0
(Skenderbeu.info)-Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve Basketbollistja Giner Brittney, një...
Centrali bërthamor Zaporiyia në Ukrainë

Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve

0
(Skenderbeu.info) Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve. Kompania bërthamore ukrainase...

Lajme të tjera
NGJASHME

Kosova kërkon nga BE statusin e vendit kandidat

(Skenderbeu.info)-Kosova kërkon nga BE statusin e vendit kandidat Kosova njofton...

Sulmohen gazetarët në veri te Kosoves nga persona të maskuar

(Skendenrbeu.info)-Sulmohen gazetarët në veri te Kosoves nga persona të...

Aksident i rende me 1 viktimë dhe 5 të plagosur në Kosovë

(Skenderbeu.info)-Aksident i rende me 1 viktimë dhe 5 të...

Shkup/ Alarm për bombë në Bankën Popullore

(Skenderbeu.info)-Shkup/ Alarm për bombë në Bankën Popullore Në Maqedoninë e...

Sërish shpërthime me bombe në Mitrovicën e Veriut

(Skenderbeu.info)-Sërish shpërthime me bombe në Mitrovicën e Veriut Sërish dy...

Tjetër shpërthim në Mitrovicën e Veriut

(Skenderbeu.info)-Tjetër shpërthim në Mitrovicën e Veriut Një shpërthim i fundit...

Policia plagosi 16-vjeçarin/ Protesta të dhunshme në Greqi, plagosen 10 policë

(Skenderbeu.info)-Policia plagosi 16-vjeçarin / Protesta të dhunshme në Greqi,...

Kapet me drogë në Selanik/ Arrestohet 37-vjeçari shqiptar

(Skenderbeu.info)-Kapet me drogë në Selanik/ Arrestohet 37-vjeçari shqiptar Nje shqiptar...
Raporto