‘A do të ketë një ribashkim të ‘One Direction’? Harry Styles jep një përgjigje të dyshimtë

(Skenderbeu.info)-‘A do të ketë një ribashkim të ‘One Direction’? Harry Styles jep një përgjigje të dyshimtë

Harry Styles, në një sfidë në “The Late Late Show With James Corden”, u përball me pyetjen që e mendojmë të gjithë: “A do të ketë një ribashkim të grupit ‘One Direction’?” dhe Harry u përgjigj me “kurrë mos thuaj kurrë”.
“Kam frikë se kjo s’është një pyetje që do përgjigje po ose jo. Mendoj se duhet të them “kurrë mos thuaj kurrë”. Nëse do të ketë një moment kur do të duam të ribashkohemi, nuk shoh ndonjë arsye pse të mos e bëjmë”, tha ai.
‘One Direction’, i përbërë nga Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne dhe Zayn Malik ka qenë një prej grupeve të preferuara të shumë fansave në të gijithë botën. Fatkeqësisht, ata njoftuan se do të ndalonin për një periudhë të pacaktuar bashkëpunimin në vitin 2015, kur Zayn vendosi të shkëputej nga grupi.
Më pas, të gjithë anëtarët e grupit, patën karrierat respektive solo, por asnjëherë fansave nuk u është shuar shpresa për një ribashkim të mundshëm. Në fakt, Harry thjesht i ka rindezur këto mendime, sidomos pas postimit të një fotoje ku shfaqej me bluzën e grupit të përçarë.
Këngëtari postoi një foto nga palestra dhe mbante veshur pikërisht bluzën e ‘One Direction’, me portretet e të gjithë ish-anëtarëve. E la disa sekonda foton në Instastory dhe më pas e fshiu.
Gjithashtu, ai ka treguar se nuk do të ishte aspak kundër një rikthimi të grupit, përkundrazi. Harry e ka vlerësuar shumë përvojën me Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson dhe Zayn Malik.
Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1kmh
0 %
Sun
20 °
Mon
26 °
Tue
24 °
Wed
25 °
Thu
26 °

Lajmet e fundit

Ministri serb kërcënon Kosovën: Të gjitha opsionet në tryezë, do mbrojmë vendin!

0
(Skenderbeu.info)-Ministri serb kërcënon Kosovën: Të gjitha opsionet në tryezë, do mbrojmë vendin! Pas njoftimeve se...

Katër ushqime për një zemër të shëndetshme

0
(Skenderbeu.info)-Katër ushqime për një zemër të shëndetshme Të ushqyerit është pjesa që luan rolin më...

Numri i të huajve që punojnë në Shqipëri është dyfishuar në 6 vitet e...

0
(Skenderbeu.info)-Numri i të huajve që punojnë në Shqipëri është dyfishuar në 6 vitet e...
Sekretari i NATO-s: Prishtina të mos bëjë hapa te njëanshëm e destabilizues Stoltenberg,ka zhvilluar një bisedë telefonike me Josep Borrell.

Sekretari i NATO-s: Prishtina të mos bëjë hapa te njëanshëm e destabilizues

0
(Skenderbeu.info)-Sekretari i NATO-s: Prishtina të mos bëjë hapa te njëanshëm e destabilizues Sekretari i Përgjithshëm...
Lavrov për avionët F-16: Perëndimi po luan me zjarr, pasi janë pajtuar që t’i japin Ukrainës avionë luftarakë të prodhimit amerikan, F-16.

Lavrov për avionët F-16: Perëndimi po luan me zjarr

0
(Skenderbeu.info)-Lavrov për avionët F-16: Perëndimi po luan me zjarr Kryediplomati rus paralajmëroi shtetet perëndimore se...

Kurti: Marrëveshja me Serbinë duhet të zbatohet pa kushte

0
(Skenderbeu.info)-Kurti: Marrëveshja me Serbinë duhet të zbatohet pa kushte Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha...

Lajme të tjera
NGJASHME

“Mishi kokërr”/ Luiz Ejlli paralajmëron bashkëpunimin e ri?

(Skenderbeu.info)-"Mishi kokërr"/ Luiz Ejlli paralajmëron bashkëpunimin e ri? Ish-banori i...

Soni Malaj “hap zemrën” për lidhjen me Flori Mumajesin/ S’ishte për famë

(Skenderbeu.info)-Soni Malaj "hap zemrën" për lidhjen me Flori Mumajesin/...

Foto- Turistë të huaj dhe shqiptarë i bashkohen “South Outdoor Festival”

(Skenderbeu.info)-Foto- Turistë të huaj dhe shqiptarë i bashkohen “South...

Bota e artit në zi/ Ndërron jetë Mbretëresha e Rock ‘n’ Roll-it, Tina Turner

(Skenderbeu.info)-Bota e artit në zi/ Ndërron jetë Mbretëresha e...

Rënia dhe rritja e ndjekësve në “Instagram”/ Olta Gixhari: Nuk i kam blerë

(Skenderbeu.info)-Rënia dhe rritja e ndjekësve në "Instagram"/ Olta Gixhari:...

Jessie J bëhet nënë për herë të parë

(Skenderbeu.info)-Jessie J bëhet nënë për herë të parë Jessie J...

Të gjithë në pritje/ Ja kur nis sezoni i dytë i Squid Game

(Skenderbeu.info)-Të gjithë në pritje/ Ja kur nis sezoni i...

Dua Lipa debuton me të dashurin e ri Romain Gavras në Festivalin e Filmit në Kanë

(Skenderbeu.info)-Dua Lipa debuton me të dashurin e ri Romain...
Raporto