(Skenderbeu.info)-Rama merr pjesë në Forumin Ekonomik Botëror në Davos

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me një kronikë të shkurtër nga paneli i djeshëm në Forumin Ekonomik Botëror në Davos mbi kërcënimin e sigurisë kibernetike, të cilën ju ftoj ta shihni posaçërisht për fjalët e mençura të të ftuarve të tjerë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan https://skenderbeu.info/kategori/politike/ai.

 

Tirana
clear sky
-6.5 ° C
-6.5 °
-6.5 °
79 %
1kmh
0 %
Wed
6 °
Thu
7 °
Fri
9 °
Sat
10 °
Sun
9 °

Lajmet e fundit

droge

Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona Njësitë e Marinës Kolumbiane sekuestruan më shumë se...
droge ne kakao

Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos

0
(Skenderbeu.info)-Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos Guardia Civil dhe Agjencia e...
droge ne banane

Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane Droga ishte fshehur në rimorkio të...
Një ton hashash

Një ton hashash u kap brenda Marokut

0
(Skenderbeu.info)-Një ton hashash u kap brenda Marokut Anëtarët e Drejtorisë së Përgjithshme Marokene të Sigurisë...
Droga

Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën Një kontroll rrugor i kryer...
shkaterrimi i laboratorit

Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi

0
(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi Autoritetet boliviane shkatërruan dy laboratorë të prodhimit të drogës...

Lajme të tjera
NGJASHME

Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës

(Skenderbeu.info)-Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës“Tirana do...

Media amerikane i mëshon me forcë: Rama punon për kartelin Sinaloa

(Skenderbeu.info)-Media amerikane i mëshon me forcë: Rama punon për...

Rama me dalje publike pas disa ditësh mungese: Më kapi flama gripale

(Skenderbeu.info)-Rama me dalje publike pas disa ditësh mungese: Më...

Berisha poston mesazhin: Rama ndodhet në një ishull me hetuesit e FBI

(Skenderbeu.info)-Berisha poston mesazhin: Rama ndodhet në një ishull me...

Shtatë raste kur Nadhim Zahawi theu kodin ministror

(Skenderbeu.info) Shtatë raste kur Nadhim Zahawi theu kodin ministror. Këshilltari...

Kryeministri britanik Sunak shkarkon ministrin Zahawi për skandalin e taksave

(Skenderbeu.info) Kryeministri britanik Sunak shkarkon ministrin Zahawi për skandalin...

Fushata e PS nëpër bashki: Asfalt elektoral në rrugët kryesore – baltë e gropa pas pallateve

(Skenderbeu.info)-Fushata e PS nëpër bashki: Asfalt elektoral në rrugët...

Peru/ Përleshje të reja në Lima me policinë, vdes një protestues

(Skenderbeu.info) Peru/ Përleshje të reja në Lima me policinë,...
Raporto