Reshje të dendura , përmbyten lagjet në qytetin e Lezhës, pezullohet mësimi

(Skenderbeu.info)-Reshje të dendura , përmbyten lagjet në qytetin e Lezhës

Reshjet me intensitet të lartë gjatë natës kanë sjellë problemet e para në Lezhë. Vërshimi i ujit së bashku me inertet nga lagjja e spitalit ka bërë që lagjja “Besëlidhja” të jetë nën pushtetin e ujit.

Kjo situatë e përsëritur ka sjellë vështirësi për banorët dhe drejtuesit e mjeteve në mëngjes.

Gjithashtu problemtaike është shfaqur situata edhe në disa shkolla të Lezhës, ku shihen të të përmbytura, duke bërë që të pezullohet edhe mësimi.

Reshje të dendura , përmbyten lagjet në qytetin e Lezhës. Kjo situatë e përsëritur ka sjellë vështirësi për banorët dhe drejtuesit e mjeteve në mëngjes.
përmbyten lagjet
Reshje të dendura , përmbyten lagjet në qytetin e Lezhës. Kjo situatë e përsëritur ka sjellë vështirësi për banorët dhe drejtuesit e mjeteve në mëngjes.
përmbyten lagjet
Reshje të dendura , përmbyten lagjet në qytetin e Lezhës. Kjo situatë e përsëritur ka sjellë vështirësi për banorët dhe drejtuesit e mjeteve në mëngjes.
përmbyten lagjet
Tirana
clear sky
-6.5 ° C
-6.5 °
-6.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Wed
6 °
Thu
7 °
Fri
9 °
Sat
10 °
Sun
11 °

Lajmet e fundit

droge

Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona Njësitë e Marinës Kolumbiane sekuestruan më shumë se...
droge ne kakao

Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos

0
(Skenderbeu.info)-Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos Guardia Civil dhe Agjencia e...
droge ne banane

Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane Droga ishte fshehur në rimorkio të...
Një ton hashash

Një ton hashash u kap brenda Marokut

0
(Skenderbeu.info)-Një ton hashash u kap brenda Marokut Anëtarët e Drejtorisë së Përgjithshme Marokene të Sigurisë...
Droga

Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën Një kontroll rrugor i kryer...
shkaterrimi i laboratorit

Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi

0
(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi Autoritetet boliviane shkatërruan dy laboratorë të prodhimit të drogës...

Lajme të tjera
NGJASHME

Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës

(Skenderbeu.info)-Berisha mbledh sot Kryesinë për protestën e opozitës“Tirana do...

Plas sherri mes policëve në Tiranë,i drejtojnë armët e shërbimit njëri-tjetrit

(Skenderbeu.info)-Plas sherri mes policëve në Tiranë,i drejtojnë armët e...

Vlorë/ Gjendet i vdekur në një kanal 51-vjeçari nga Kukësi

(Skenderbeu.info)-Vlorë/ Gjendet i vdekur në një kanal 51-vjeçari nga...

Studimi, ERE: Familjet në shtëpi private konsum tre herë më të lartë energjie se në apartament

(Skenderbeu.info)-Studimi, ERE: Familjet në shtëpi private konsum tre herë...

Media amerikane i mëshon me forcë: Rama punon për kartelin Sinaloa

(Skenderbeu.info)-Media amerikane i mëshon me forcë: Rama punon për...

Doza kanabisi gati për treg, dy të arrestuar në Bulqizë

(Skenderbeu.info)-Doza kanabisi gati për treg, dy të arrestuar në...

Dhuna në shkolla, mbi 650 mësues i nënshtrohen vlerësimit psiko-social në Tiranë

(Skenderbeu.info)-Dhuna në shkolla, mbi 650 mësues i nënshtrohen vlerësimit...

Rama me dalje publike pas disa ditësh mungese: Më kapi flama gripale

(Skenderbeu.info)-Rama me dalje publike pas disa ditësh mungese: Më...
Raporto