(Skenderbeu.info)-Greqi/ Pedagogu shkel kotelen deri sa e ngordh!

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi. Një 39-vjeçar është filmuar teksa ka shkelur me këmbë një mace.

39-vjeçari është i njohur, ai është poet, autor i disa librave që janë postuar në revista shkencore greke dhe të huaja. Ka një bursë ekselence për disa studime dhe është pedagog në një Universitet në Greqi. Poezitë e tij janë përkthyer në anglisht dhe janë të vendosura në faqen e internetit të një universiteti të njohur.

Ndaj tij, kanë nisur hetimert, teksa sipas ligjit të ri, kjo vepër penale dënohet deri në 10 vjet burg. Një burim policor tha për mediat greke se 39-vjeçari ka një histori abuzimi me kafshët dhe probleme psiqike, mirëpo kur u thirr për të dëshmuar në gjykatë, ai mohoi akuzën, duke thënë se dëshmitarët kanë gabuar.

Tirana
cielo sereno
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Ven
11 °
Sab
16 °
Dom
13 °
Lun
15 °
Mar
16 °

Lajmet e fundit

Kampionati i ski ne Kanada

Ski, Kupa e Botës: Sofia Goggia e mahnitshme

0
(Skenderbeu.info)-Ski, Kupa e Botës: Sofia Goggia e mahnitshme, triumfon në zbritjen e liqenit Louise. Në...
Leao me fanelen e AC Milan

Leao, prioritet absolut për rinovimin me Milanin

0
(Skenderbeu.info)-Leao, prioritet absolut për rinovimin me Milanin. Synoni Ziyech për janarin. Claudio Raimondi, duke folur...
Pele pasi ka dale nga spitali

Pelé ka infeksion respirator, raport mjekësor

0
(Skenderbeu.info)-Futboll: Pelé ka infeksion respirator, raport mjekësor. Pelé është diagnostikuar me një infeksion të frymëmarrjes...
Neymar para ndeshjes Brazil-Kamerun

Brazili, Neymar u jep shpresë tifozëve

0
(Skenderbeu.info)-Brazili, Neymar u jep shpresë tifozëve. “Mendoj se Neymar do të kthehet në fushë për...

Diavel MU, cfarë suksesi: versioni R tani është në pritje

0
(Skenderbeu.info)-Diavel MU, cfarë suksesi: versioni R tani është në pritje. Giuliano Mu nuk ndalet: në...
Detroit Pistons ne ndeshjen ndaj Dallas

Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas

0
(Skenderbeu.info)-Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas, Detroit goditi në kohën shtesë. 35 pikët e...

Lajme të tjera
NGJASHME

Arrestohet një serb i dyshuar për krime lufte ne Kosove

(Skenderbeu.info)-Arrestohet një serb i dyshuar për krime lufte ne...

Maqedonia e Veriut me mbi 10 mijë vende të lira të punës

(Skenderbeu.info)-Maqedonia e Veriut me mbi 10 mijë vende të...

Vuçiç bojkoton “6 dhjetorin”

(Skenderbeu.info)-Vuçiç bojkoton “6 dhjetorin” Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, konfirmoi për...

Subvencionimi i energjisë, nga sot çmimi i bukës në Maqedoninë e Veriut 10% më lirë

(Skenderbeu.info)-Subvencionimi i energjisë, nga sot çmimi i bukës në...

Vrau ish-gruan shtatzënë/Autori ende në arrati

(Skenderbeu.info)-Vrau ish-gruan shtatzënë/Autori ende në arrati Kosova u trondit nga...

Prishtina sot në protestë

(Skenderbeu.info)-Prishtina sot në protestë në orën 16:00 në sheshin...

Ambasadorët e BE-së pajtohen për liberalizim të vizave për Kosovën

(Skenderbeu.info)-Ambasadorët e BE-së pajtohen për liberalizim të vizave për...

Bosnja e arriti Maqedoninë dhe do të marrë statusin e kandidatit

(Skenderbeu.info)-Bosnja e arriti Maqedoninë dhe do të marrë statusin...
Raporto