(Skenderbeu.info)-Olivia Wilde dhe Harry Styles:Ndarje përfundimtare?

Pas dy vitesh dashuri dhe skandal, a mund të jetë ky fundi i yllit më të diskutueshëm të Hollivudit për momentin, për të cilin tregohen prej muajsh?
Që nga fillimi i romancës së tyre në fund të vitit 2020, në xhirimet e filmit “Don’t Worry Darling”, për lidhjen e Olivia Wilde dhe Harry Styles nuk ka të ndalur së shkruari, sepse është e rrethuar nga drama.  Olivia ishte ende në një lidhje me Jason Sudeikis, të fejuarin e saj dhe babanë e fëmijëve të saj, kur u lidh me këngëtarin 10-vjeç më të vogël.
Por këtu është një kthesë e re që nuk e prisnim. Sipas revistës People, pati një ndarje. Në tekstin e publikuar këtë të premte, mediat amerikane shkruajnë se disa burime u kanë konfirmuar ekskluzivisht atyre se interpretuesi i hitit siç ishte dhe regjisori i filmit Booksmart kanë vendosur të “bëjnë një pushim” në lidhjen e tyre pas dy vitesh së bashku. . “Ai është ende në turne dhe së shpejti do të udhëtojë jashtë vendit. Ajo dëshiron t’i përkushtohet fëmijëve të saj dhe të punojë në Los Angeles”, shpjegon burimi.“Është një vendim miqësor”, tregon i njëjti burim.
Një ndarje miqësore
“Ata janë ende miq shumë të mirë”, saktëson më tej ky mik i ngushtë i ish-çiftit. Dhe një burim tjetër për të shtuar: “Ata kanë prioritete të ndryshme tani që do të thotë se ata po ndryshojnë.” Harry Styles ka paketuar çantat e tij në Shtetet e Bashkuara për disa muaj për pjesën amerikane të Love on Tour. Më 31 tetor, Olivia Wilde shkoi për të mbështetur të dashurin e saj në Los Angeles. Por këngëtari tani duhet të shkojë drejt horizonteve të reja, të largëta gjatë pjesës tjetër të turneut të tij botëror, me një seri koncertesh të planifikuara veçanërisht në Evropë dhe Azi. Natyrisht nuk ka vend për një lidhje në distancë. Megjithatë, lind një pyetje. A është kjo “pauzë” vetëm e përkohshme? Apo i është vënë pika përfundimtare marrëdhënies së Olivia Wilde dhe Harry Styles?
Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1.5kmh
40 %
Tue
16 °
Wed
16 °
Thu
17 °
Fri
17 °
Sat
17 °

Lajmet e fundit

Guardia di Finanza

“Pastronte” para per 28 vjet/Arrestohet 65 vjeçari

0
(Skenderbeu.info)-"Pastronte" para per 28 vjet/Arrestohet 65 vjeçari Për 28 vjet, një burrë i padyshimtë i...
Policia e Kroacise

Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...

0
(Skenderbeu.info)-Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...
Makina

Skenari i protestës së opozitës

0
(Skenderbeu.info)-Skenari i protestës së opozitës Partia Demokratike ka zbardhur skenarin që do të ndjekë për...
samit be bp

Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje

0
(Skenderbeu.info)-Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje konkrete Në Tiranë kete të marte ka nisur...
Rama, Vucic

Vuçiç i acaruar, sulmon median

0
(Skenderbeu.info)-Vuçiç i acaruar, sulmon median Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, mbërriti në Tiranë. Pasi fillimisht kishte...
vjosa-osmani

Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare

0
(Skenderbeu.info)-Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka mbërritur...

Lajme të tjera
NGJASHME

Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s “shkatërroi” karrierën e saj

(Skenderbeu.info) Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s...

Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me Butrint Imerin

(Skenderbeu.info) Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me...

Angelina Jolie kritikon padinë ‘joserioze’ të Brad Pitt

(Skenderbeu.info) Angelina Jolie kritikon padinë 'joserioze' të Brad Pitt....

Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun e rivaleve

(Skenderbeu.info) Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun...

Princesha Kate në gala me fustan me qira

(Skenderbeu.info) Princesha Kate në gala me fustan me qira....

Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi

(Skenderbeu.info) Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi. Gjatë episodit...

Joe Pesci thotë se kishte dhimbje “serioze” në filmat “Home Alone”

(Skenderbeu.info) Joe Pesci thotë se kishte dhimbje "serioze" në...

Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për divorc

(Skenderbeu.info) Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për...
Raporto