Jake Gyllenhaal ‘shpreson të ketë një familje më të madhe’

(Skenderbeu.info) Jake Gyllenhaal ‘shpreson të ketë një familje më të madhe’. Aktori 41-vjeçar bën zërin e patriarkut Seacher Clade në filmin e ri të animuar “Strange World” dhe ai tha se do të donte fëmijët e tij një ditë, sepse të afërmit e tij, të vegjel dhe më të mëdhenj, kanë pasur ndikim në jetën e tij.

I pyetur nëse atësia është në mendimet e tij, Jake tha për “Entertainment Tonight”: “Për mua, mbesat e mia kanë ndryshuar tashmë jetën time. Më e madhja është 16 vjeç, dhe gjatë 16 viteve që ajo ka qenë këtu në këtë tokë, ajo ka bërë shumë për të më ndryshuar dhe treguar mua, kështu që unë e dua familjen time dhe shpresoj të kem një më të madhe.”

Jake pëlqen të jetë xhaxha i fëmijëve të motrës së tij Maggie, Ramona, 16 vjeç, dhe Gloria 10-vjeçare, dhe lidhja e tyre ka frymëzuar librin e tij të ardhshëm për fëmijë, “Shoqëria sekrete e hallave dhe xhaxhallarëve“, i cili do të dalë vitin e ardhshëm.

Ai tha: “Kam shkruar një libër për fëmijë të quajtur “Shoqëria sekrete e hallave dhe xhaxhallarëve”.

“Sepse unë gjithmonë u lexoja libra mbesave të mia kur ato ishin fëmijë, dhe kurrë nuk kisha një libër të vërtetë që të fliste për atë marrëdhënie, e cila është vërtet e veçantë dhe shumë unike, dhe kështu, vendosa me shoqen time më të mirë të shkruaj një një libër për fëmijë për të.

Është një botë e çuditshme, por ne të gjithë kemi një mundësi për ta ndryshuar atë.”

Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1.5kmh
40 %
Tue
16 °
Wed
16 °
Thu
17 °
Fri
17 °
Sat
17 °

Lajmet e fundit

Makina

Skenari i protestës së opozitës

0
(Skenderbeu.info)-Skenari i protestës së opozitës Partia Demokratike ka zbardhur skenarin që do të ndjekë për...
samit be bp

Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje

0
(Skenderbeu.info)-Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje konkrete Në Tiranë kete të marte ka nisur...
Rama, Vucic

Vuçiç i acaruar, sulmon median

0
(Skenderbeu.info)-Vuçiç i acaruar, sulmon median Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, mbërriti në Tiranë. Pasi fillimisht kishte...
vjosa-osmani

Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare

0
(Skenderbeu.info)-Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka mbërritur...
Rama, Osmani

Presidentja Osmani: BE duhet të kalojë nga fjalët në vepra

0
(Skenderbeu.info)-Presidentja Osmani: BE duhet të kalojë nga fjalët në vepra Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani...
Charles Michel

Po përparohet liberalizimi i vizave për Kosovën

0
(Skenderbeu.info)-Po përparohet liberalizimi i vizave për Kosovën Presidenti i Këshillit Europian Charles Michel tha të...

Lajme të tjera
NGJASHME

Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s “shkatërroi” karrierën e saj

(Skenderbeu.info) Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s...

Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me Butrint Imerin

(Skenderbeu.info) Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me...

Angelina Jolie kritikon padinë ‘joserioze’ të Brad Pitt

(Skenderbeu.info) Angelina Jolie kritikon padinë 'joserioze' të Brad Pitt....

Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun e rivaleve

(Skenderbeu.info) Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun...

Princesha Kate në gala me fustan me qira

(Skenderbeu.info) Princesha Kate në gala me fustan me qira....

Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi

(Skenderbeu.info) Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi. Gjatë episodit...

Joe Pesci thotë se kishte dhimbje “serioze” në filmat “Home Alone”

(Skenderbeu.info) Joe Pesci thotë se kishte dhimbje "serioze" në...

Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për divorc

(Skenderbeu.info) Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për...
Raporto