(Skenderbeu.info)-Muaji maj shkëlqen për këtë shenjë horoskopi

Për Shigjetarin horoskopi mujor i majit 2023 duket më mirë se sa pritej.

Çfarë ndodh?

•Shigjetari

Vetë-pranimi luan një rol të madh në përvojën tuaj pozitive të majit 2023. Me kaq shumë tranzite të Jupiterit që ndodhin, do të jeni ‘të ndezur’ sikur të jeni një robot që dikush vendosi ta aktivizojë. Do ndiheni thuajse të detyruar të bëni punë të mira dhe të ndihmoni njerëzit gjatë muajit maj. Vetë-pranimi që do të jetë pjesë e përvojës suaj do të fokusohet në mënyrën se si përshtateni me botën, në vend se si ndiheni për veten tuaj.

Ju jeni më të qetë se zakonisht gjatë kësaj kohe, dhe shumë nga kjo bie në idenë se retrogradi i Mërkurit përfundon më në fund në datën 14, duke ju lënë të funksiononi përsëri siç duhet. Kur jeni në një vend të mirë në jetën tuaj, siç do të jeni këtë muaj, mund të arrini më shumë se njerëzit e tjerë. Ju mund ta merrni këtë seriozisht dhe të bëheni egomaniakë mbi arritjet tuaja, por nuk do ta bëni. Përulësia është një pjesë e madhe e mënyrës se si e interpretoni muajin maj 2023.

Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
40 %
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
26 °
Wed
25 °
Thu
19 °

Lajmet e fundit

Android 14 Beta 3 sjell veçori të reja specifike për lapsin ‘stylus’

0
(Skenderbeu.info)-Android 14 Beta 3 sjell veçori të reja specifike për lapsin ‘stylus’ Më interesantja është...

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

0
(Skenderbeu.info)-Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune Eleganca garantohet nga nuancat...

Tërmet në Greqi, nuk raportohet për viktima

0
(Skenderbeu.info)-Tërmet në Greqi, nuk raportohet për viktima Shteti grek është goditur nga një tërmet, por...

Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare...

0
(Skenderbeu.info)-Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare...

Pesë arsye përse duhet të hani vezë më shpesh

0
(Skenderbeu.info)-Pesë arsye përse duhet të hani vezë më shpesh Veza është një nga ushqimet më...

Sulm terrorist në Somali, militantët islamikë vrasin me armë zjarri 9 persona

0
(Skenderbeu.info)-Sulm terrorist në Somali, militantët islamikë vrasin me armë zjarri 9 persona Një sulm terrorist...

Lajme të tjera
NGJASHME

Jennifer Aniston po merr pak pushim nga aktrimi

(Skenderbeu.info)-Jennifer Aniston po merr pak pushim nga aktrimi Ndonjëherë fokusohemi...

‘Lëpin aty ku pështyn’/ Luizi në ‘Përputhen’ dhe pse e shau si format

(Skenderbeu.info)-‘Lëpin aty ku pështyn’/ Luizi në 'Përputhen' dhe pse...

Në prag të dasmës, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me ‘ahengun’

(Skenderbeu.info)-Në prag të dasmës, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj...

3 mënyra se si mund të jesh duke e dëmtuar lidhjen tënde

(Skenderbeu.info)-3 mënyra se si mund të jesh duke e...

4 shenjat e horoskopit që ‘fusin hundët’ në punët e të tjerëve

(Skenderbeu.info)-4 shenjat e horoskopit që ‘fusin hundët’ në punët...

“Përjetësisht” nuk do të jetë kënga e fundit që Luizi punon

(Skenderbeu.info)-“Përjetësisht” nuk do të jetë kënga e fundit që...

Kjo këngëtare e njohur do të performojë në finalen e UEFA Champions League

(Skenderbeu.info)-Kjo këngëtare e njohur do të performojë në finalen...

Dua Lipa kritikon Suella Braverman: Komentet tuaja për shqiptarët dhembin

(Skenderbeu.info)-Dua Lipa kritikon Suella Braverman: Komentet tuaja për shqiptarët...
Raporto