Mo Salah po mendon të largohet nga Liverpuli, destinacioni i ri Spanja…

(Skenderbeu.info)-Mo Salah po mendon të largohet nga Liverpuli, destinacioni i ri Spanja…

Verën e kaluar ishte Sadio Mane dhe tani mund të jetë radha e Mohamed Salah! Sipas ‘Foot Mercato’, kohës së sulmuesit egjiptian te Liverpuli po i vjen fundi, pasi së fundmi ai ka menduar seriozisht një ndryshim në karrierën e tij futbollistike.
Pavarësisht nënshkrimit të një kontrate të re trevjeçare vetëm pak muaj më parë, Salah është rrënuar nga shqetësime serioze për të ardhmen e tij te ‘The Reds’ dhe potencialin e skuadrës për të sfiduar të gjithë titujt kryesorë në të ardhmen e afërt.
Mediat franceze madje e çojnë çështjen një hap më tej, duke zbuluar se nëse 30-vjeçari më në fund vendosë t’i thotë lamtumirë Liverpulit në verë, atëherë ai do ta ketë si prioritet zhvendosjen e tij në Spanjë.
Në të kaluarën, në fund të fundit, si Barcelona ashtu edhe Real Madridi kanë shprehur interes për rastin e tij, i cili megjithatë ka mbetur gjithmonë në një nivel filozofik.
Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
39 %
1.5kmh
0 %
Fri
18 °
Sat
16 °
Sun
16 °
Mon
15 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë dollarë në kufi, ndalohet malazezi

0
(Skenderbeu.info)-Sekuestrohen rreth 20 mijë dollarë në kufi, ndalohet malazezi Policia kufitare këtë të premte ka...
Top chanel

Sulmi ndaj “Top Channel”/ Dumani: Jemi aty, nëse do të dalë diçka do të...

0
(Skenderbeu.info)-Sulmi ndaj "Top Channel"/ Dumani: Jemi aty, nëse do të dalë diçka do të...
droga

Kapen tre shqiptarë/Sekuestrohen 83 kilogramë kokainë

0
(Skenderbeu.info)- Kapen tre shqiptarë/Sekuestrohen 83 kilogramë kokainë Një operacion i Guardia di Finanza me kompetenca...

Kapen 241 kilogramë kokainë në një varkë

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 241 kilogramë kokainë në një varkë Policia Kombëtare Kolumbiane, në koordinim me Prokurorinë e...
Kavajë

Plumba në Kavajë, dy të vrarë

0
(Skenderbeu.info)-Plumba në Kavajë, dy të vrarë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më...
FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit. Fabio Paratici, i është ndaluar të merret profesionalisht me çështjet e futbollit në mbarë botën.

FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit

0
(Skenderbeu.info)-FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit Drejtorit sportiv të Tottenhamit, Fabio Paratici, i është ndaluar...

Lajme të tjera
NGJASHME

FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit

(Skenderbeu.info)-FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit Drejtorit sportiv të Tottenhamit,...

ZYRTARE/ Kylian Mbappe zgjidhet kapiten i Francës

(Skenderbeu.info)-ZYRTARE/ Kylian Mbappe zgjidhet kapiten i Francës Kylian Mbappe është...

Ish-basketbollisti i NBA-së, Gordan Giricek në Kosovë

(Skenderbeu.info)-Ish-basketbollisti i NBA-së, Gordan Giricek në Kosovë Ish-basketbollisti i famshëm...

Humbje e madhe për Shqipërinë, Silvinjo pa mbrojtësin titullar ndaj Polonisë

(Skenderbeu.info)-Humbje e madhe për Shqipërinë, Silvinjo pa mbrojtësin titullar...

Antonio Konte mund të rikthehet te Interi

(Skenderbeu.info)-Antonio Konte mund të rikthehet te Interi Humbja ndaj Specias...

Basketboll: NBA, Memphis mund Golden State

(Skenderbeu.info)-Basketboll: NBA, Memphis mund Golden State Edhe pa Ja Morant,...

F1: Ferrari, pas takimit të Bahreinit me Vasseur dhe pilotët

(Skenderbeu.info)-F1: Ferrari, pas takimit të Bahreinit me Vasseur dhe...

Incident i frikshëm në stadiumin “Olimpico”/ Tifozit spanjoll i këputet gishti, ia gjen bashkëshortja

(Skenderbeu.info)- Incident i frikshëm në stadiumin “Olimpico”/ Tifozit spanjoll...
Raporto