fbpx

Militao padit ish të dashurën për shpifje në rrjetet sociale

(Skenderbeu.info)-Militao padit ish të dashurën për shpifje në rrjetet sociale

Ndarja e Eder Militao dhe Carolina Lima papritur doli e zhurmshme. Çifti ishte së bashku prej një viti dhe pak ditë para lindjes së vajzës së tyre, modelja habiti abonentët në rrjetet sociale me lajmin e ndërprerjes së marrëdhënieve me mbrojtësin madrilen.

“Ne morëm vendimin e duhur për t’i dhënë fund marrëdhënies sonë. Ne do të jemi gjithmonë të lidhur nga Cecilia, ajo është një prioritet për ne”, ka shkruar Lima.

Sipas brazilianit dhe gjykuar nga publikimet në rrjetet sociale, Eder ka qenë me të gjatë gjithë periudhës së shtatzënisë dhe ndarja e tyre dukej pak a shumë miqësore. Nuk dihet se çfarë mendon Militao për të gjitha këto, pasi ai shpërndau komente në mënyrë diskrete, duke u kufizuar në fshirjen e fotove dhe videove nga rrjetet sociale me ish-të dashurën e tij.

Tani rezulton se gjithçka nuk është aq rozë: Eder ka vendosur të padisë Carolinën për shpifje, sipas UOL Esporte. Futbollisti do të thoshte se i nënshtrohet ngacmimeve të vazhdueshme, ofendimeve dhe sulmeve verbale, nga abonentët e modeles, gjoja të provokuara prej saj.

LËR NJË KOMENT

Vendosni komentin
Vendosni emrin tuaj

Lajmet e fundit

Horoskopi

Horoskopi për ditën e premte, 30 shtator 2022

0
(Skenderbeu.info) Horoskopi për ditën e premte, 30 shtator 2022 Dashi Ka rrezik qe Plutoni te sjelle edhe debate, por edhe pasion te zjarrte sot ne jetën...
Parashikimi i motit

Parashikimi i motit për ditën e premte, 30 shtator 2022

0
(Skenderbeu.info) Parashikimi i motit për ditën e premte, 30 shtator 2022 - Për ditën e sotme vendi ynë do të vijojë të jetë nën...
me i kerkuri i hashashit

Messi i hashashit, ndër ‘më të kërkuarit’ në Europë

0
(skenderbeu.info)  -"Messi i hashashit" Abdellah el Haj Sadek el Menbri, i njohur më mirë si El Messi del hashish, 38 vjeç, është bërë një...
Moratoriumi i gjuetisë

Moratoriumi i gjuetisë: kafshët dhe shependët në rrezik

0
(Skenderbeu.info) Moratoriumi i gjuetisë: kafshët dhe shependët në rrezik. Për zhdukjen e kafshëve dhe shendëve gjueti e paligjshme dhe jashtë sezonit është problemi kryesor....
kokaine e kapur

293 kg kokainë ne mes te derrasave me destinacion Valencian

0
(skenderbeu.info)  -" 293 kg kokainë ne mes te derrasave" -Pasditen e kësaj të mërkure (28 shtator 2022) Policia  Federale e Brazilit sekuestroi 293 kilogramë...
migrimet e zogjeve

Ndryshimet klimatike janë fajtore për migrimet e hermshme të zogjëve

0
(Skenderbeu.info) Ndryshimet klimatike janë fajtore për migrimet e hershme të zogjëve Studiuesit, të udhëhequr nga Andrea Romano, vëzhguan dallime të mëdha midis specieve me...

Lajme të tjera
NGJASHME

Dua Lipa vesh xhinse të gjera

(Skenderbeu.info)-Dua Lipa vesh xhinse të gjera Kengetarja me origjine shqiptare Dua...

Reperi amerikan Coolio nderron jete ne moshen 59 vjeç

(Skenderbeu.info)-Reperi amerikan Coolio, i famshëm për hitin e tij...

A ka kompozuar Shakira një këngë për Pique?

(Skenderbeu.info) A ka kompozuar Shakira një këngë për Pique?...

Fustanet e nusërise made in Albania të Armina Mevlanit

(Skenderbeu.info) Fustanet e nusërise made in Albania të Armina...

Sali Berisha mban fjalën përshendetëse të dasma e Arminës dhe Shkëlzenit

(Skenderbeu.info) Sali Berisha mban fjalën përshendetëse të dasma e...

Cila stiliste e njohur ka dizenjuar fustanin e martesës së Armina Mevlanit?

(Skenderbeu.info) Cila stiliste e njohur ka dizenjaur fustanin e...

Johnny Depp në lidhje me avokaten Joelle Rich

(Skenderbeu.info)-Johnny Depp është në lidhje me avokaten Joelle Rich Aktori...

Rita Ora konfirmon martesen me Taika Waititi

(Skenderbeu.info)-Rita Ora konfirmon martesen me Taika Waititi ku frymezimin...
Raporto