fbpx

France, Mbappé vë në siklet PSG-në

(Skenderbeu.info)-France, Mbappé vë në siklet PSG-në

Kampioni pranon: “Kam më shumë liri me kombëtaren”. Mbappé ndihet shumë rehat me kombëtaren franceze.

Duke shënuar gjithashtu kundër Austrisë (2-0, goli i dytë francez nga Rossoneri Giroud), ylli i PSG-së ka arritur tashmë 28 gola për Francën (në vetëm 23 vjeç).

Në pas ndeshjes, Galtier, trajneri i PSG-së i erdhi pak: “Unë luaj ndryshe me Francën. Ata më kërkojnë të bëj gjëra të ndryshme këtu sesa në PSG. Këtu kam shumë më tepër liri.

Trajneri e di që kemi Giroud në rolin e nëntë të pastër dhe kjo më lejon të lëviz më lirshëm në hapësirë.

Në Paris është ndryshe, nuk është e njëjta gjë. Më kërkojnë të luaj në qendër dhe është ndryshe”, tha fjalët e tij nga AS.

LËR NJË KOMENT

Vendosni komentin
Vendosni emrin tuaj

Lajmet e fundit

Livio Suppo

Livio Suppo mirëpret Petruccin

0
(Skenderbeu.info)-Livio Suppo mirëpret Petruccin ,i lumtur që i jep Danilo Petruccit një shans Livio Suppo, menaxheri i navigimit të Suzuki. Foli për vendimin për t'i...
asteroid,nasa

Sonda e NASA-s përplaset me sukses me astereoidin

0
(Skenderbeu.info)-Sonda e NASA-s përplaset me sukses me astereoidin Gjatë një prove të paprecedentë për të parë nëse është i mundur devijimi i kursit të një...
kuzhinier

Shqipëria me koston më të ulët të orës së punës në Europë

0
(Skenderbeu.info)-Shqipëria me koston më të ulët të orës së punës në Europë Në Shqipëri kostoja orare mesatare për njësi pune me kohë të plotë është...
Parashikimi i motit

Parashikimi i motit për ditën e martë, 27 shtator 2022

0
(Skenderbeu.info) Parashikimi i motit për ditën e martë, 27 shtator 2022. Ditën e martë moti parashikohet me vranësira kryesisht të dendura (përjashto kthjellimet e...
Horoskopi ditor

Horoskopi për ditën e martë, 27 shtator 2022

0
(Skenderbeu.info) Horoskopi për ditën e martë, 27 shtator 2022 Dashi: Takimet e këtyre ditëve janë të diskutueshme, Afërdita hyn në një fazë konkurrence. Ata që...
Të shtëna në një shkollë në Rusi,

Të shtëna në një shkollë në Rusi, 11 fëmijë mes viktimave

0
(Skenderbeu.info) Të shtëna në një shkollë në Rusi, 11 fëmijë mes viktimave. Një tragjedi ka ndodhur në Rusi. Një person ka hapur zjarr pranë...

Lajme të tjera
NGJASHME

Sot starton Kupa e Shqipërisë

(Skenderbeu.info)-Sot starton Kupa e Shqipërisë,dy ekipet  zbresin ne fushe. Kupa...

Izraelitet “hakmerren” ndaj Shqiperise

(Skenderbeu.info)-Izraelitet “hakmerren” ndaj Shqiperise per himnin kombetar Izraelitet nuk e...

Kriza e Interit, Javier Zanetti ka folur hapur për Simone Inzaghin

(Skenderbeu.info)-Kriza e Interit, Javier Zanetti ka folur hapur për...

Cristiano Ronaldo akuzohet nga FA për incidentin e telefonit të tifozit

(Skenderbeu.info)-Cristiano Ronaldo akuzohet nga FA për incidentin e telefonit...

Udinese, Silvestri tall dhe thërret Ronaldon

(Skenderbeu.info)-Udinese, Silvestri tall dhe thërret Ronaldon Portieri i Juventusit dhe...

UEFA heq dorë nga planet për të rritur Kampionatin Evropian

(Skenderbeu.info)-UEFA heq dorë nga planet për të rritur Kampionatin...

Napoli: lëndim më i rëndë për Politanon

(Skenderbeu.info)-Napoli: lëndim më i rëndë për Politanon Sulmuesi napolitan mund...

Bale:”Do të jem gati për Kupën e Botës”

(Skenderbeu.info)-Bale:"Do të jem gati për Kupën e Botës" .Tani...
Raporto