fbpx

Kontaktoni me redaksinë e Skënderbeu.info

Kontaktoni me redaksinë e Skënderbeu.info

Skënderbeu Media Info lind si nevojë e një burimi informacioni direkt pa filtra, ku trajtohen aktualiteti dhe temat më të ndjeshme për publikun e gjerë si ekonomia, teknologjia, emigracioni, politikë e shumë të tjera.

Për lajme të ndryshme apo raportime ju ftojmë të na shkruani në redaksinë e portalit.

Adresa: Rruga e Elbasanit, Tiranë 1001, Shqipëri
Telefon: +355 (0) 68 389 6630
Email: skenderbeuinfo@protonmail.com

Mund te na gjeni edhe ne Socials

  Raportoni ne kohe reale ne platformen tone.

  femijet dhe social media

  Rrjetet sociale i ‘vjedhin’ gjumin fëmijëve një natë në javë

  0
  (Skenderbeu.info) Rrjetet sociale i 'vjedhin' gjumin fëmijëve një natë në javë Një studim i studiuesve të Universitetit të Leicester-it zbulon se fëmijët dhjetëvjeçarë humbin rreth...
  Parkim Kaliforni

  Hapi tjetër për ndotjen klimatike: Reforma e parkimit

  0
  (Skenderbeu.info) Hapi tjetër për ndotjen klimatike: Reforma e parkimit. Kalifornia më në fund është gati të heqë kërkesat e parkimit në të gjithë shtetin....
  Izrael, Viti i ri

  Izrael: fillon viti 5783, sinagogat plot, por policia në gadishmëri

  0
  (Skenderbeu.info) Izrael: fillon viti 5783, sinagogat plot, por policia në gadishmëri Siç e kërkon tradita, Izraeli feston sonte fillimin e vitit 5783 nga krijimi hyjnor...
  Deti Mesdhe

  Aciditeti po shkatërron florën dhe faunën e Detit Mesdhe

  0
  (Skenderbeu.info) Aciditeti po shkatërron florën dhe faunën e Detit Mesdhe Sipas një studimi të ri të kryer nga Instituti Kombëtar i Oqeanografisë dhe Gjeofizikës Eksperimentale...
  Sllovenia-Huawei

  Sllovenia drejt neutralitetit teknologjik

  0
  (Skenderbeu.info) Sllovenia drejt neutralitetit teknologjik Qeveria sllovene duket se ka zbutur qëndrimet e saj për ligjin e komunikimeve elektronike, në ndryshim nga ekzekutivi i mëparshëm...
  Raporto