(Skenderbeu.info)-Kleb Basket Ferrara, Marco Miozzi është presidenti i ri

Marco Miozzi është presidenti i ri

Kleb Basket Ferrara ka njoftuar qe nga dita e djeshme se Marco Miozzi merr kryesimin e bordit të drejtorëve të kompanisë.

Pasi shërbeu si zëvendëspresident, Miozzi merr drejtimin e Kleb duke pasuar Francesco D’Auria.

Duke pasur parasysh gjendjen time shëndetësore,po bëj një hap prapa. Në drejtimin e Kleb Basket dhe ia dorëzoj presidencën Marco Miozzi,tha Francesco D’Auria

Unë e njoh Markon prej 12 vitesh dhe jam i sigurt që e lë Klebin në duar shumë të mira. Vetëm falë tij e kemi kaluar këtë kohë të vështirë dhe jam i sigurt se zhvillimet e ardhshme do të jenë jashtëzakonisht pozitive. Unë gjithmonë do t’i jap një dorë basketbollit të Ferrarës, duke siguruar mbështetjen time.”

Tirana
cielo sereno
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Ven
11 °
Sab
16 °
Dom
13 °
Lun
15 °
Mar
16 °

Lajmet e fundit

Pele pasi ka dale nga spitali

Pelé ka infeksion respirator, raport mjekësor

0
(Skenderbeu.info)-Futboll: Pelé ka infeksion respirator, raport mjekësor. Pelé është diagnostikuar me një infeksion të frymëmarrjes...
Neymar para ndeshjes Brazil-Kamerun

Brazili, Neymar u jep shpresë tifozëve

0
(Skenderbeu.info)-Brazili, Neymar u jep shpresë tifozëve. “Mendoj se Neymar do të kthehet në fushë për...

Diavel MU, cfarë suksesi: versioni R tani është në pritje

0
(Skenderbeu.info)-Diavel MU, cfarë suksesi: versioni R tani është në pritje. Giuliano Mu nuk ndalet: në...
Detroit Pistons ne ndeshjen ndaj Dallas

Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas

0
(Skenderbeu.info)-Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas, Detroit goditi në kohën shtesë. 35 pikët e...
Uruguajanet teksa festojne golin

Botërori 2022, Gana-Uruguay 0-2

0
(Skenderbeu.info)-Botërori 2022, Gana-Uruguay 0-2: Celeste fiton por eliminohet. Dopieta e De Arrascaeta fitoi ndaj...
Son ne duel me Dalot gjate Korea-Portugali

Kupa e Botës 2022, Korea e Jugut-Portugali 2-1

0
(Skenderbeu.info)-Kupa e Botës 2022, Korea e Jugut-Portugali 2-1: Hee-Chan i çon aziatikët në raundin...

Lajme të tjera
NGJASHME

Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas

(Skenderbeu.info)-Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas, Detroit goditi...

Nba: Banchero nuk mjafton për Magic kundër Brooklyn

(Skenderbeu.info)-Nba: Banchero nuk mjafton për Magic kundër Brooklyn, Lakers...

Los Angelos Lakers mposhtin me rezultat të thellë San Antonion

(Skenderbeu.info)-Los Angelos Lakers futen në seri te fitoreve. Lakersat...

Basketboll/ Golden State nuk ndalet, fiton edhe Lakers

(Skenderbeu.info) Basketboll/ Golden State nuk ndalet, fiton edhe Lakers....

Basketball/ Toronto Raptors mposhten nga Atlanta Hawks

(Skenderbeu.info) Basketball/ Toronto Raptors mposhten nga Atlanta Hawks. Ndeshja...

Los Angeles Clippers kundër Detroit Pistons

(Skenderbeu.info) Los Angeles Clippers kundër Detroit Pistons. Kawhi Leonard...

Charlote Hornets kundër Indiana Pacers

(Skenderbeu.info) Charlote Hornets kundër Indiana Pacers. Charlote Hornets- Indiana...

Basketboll/ Utah Jazz humb perseri

(Skenderbeu.info) Basketboll/ Utah Jazz humb perseri. Ndeshja Utah Jazz...
Raporto