fbpx

Futboll

France, Mbappé vë në siklet PSG-në

(Skenderbeu.info)-France, Mbappé vë në siklet PSG-në Kampioni pranon: “Kam më shumë liri me kombëtaren”. Mbappé ndihet shumë rehat me kombëtaren franceze. Duke shënuar gjithashtu kundër Austrisë...

Udinese, Silvestri tall dhe thërret Ronaldon

(Skenderbeu.info)-Udinese, Silvestri tall dhe thërret Ronaldon Portieri i Juventusit dhe po ashtu edhe klubi friulian u tallën me ardhjen portugeze. Udinese është e fortë në kampionat...

UEFA heq dorë nga planet për të rritur Kampionatin Evropian

(Skenderbeu.info)-UEFA heq dorë nga planet për të rritur Kampionatin Evropian Sipas The Times, UEFA ka vendosur të tërhiqet dhe të mos zgjerojë numrin e pjesëmarrësve...

Napoli: lëndim më i rëndë për Politanon

(Skenderbeu.info)-Napoli: lëndim më i rëndë për Politanon Sulmuesi napolitan mund të kthehet në fushë me Cremonese më 9 tetor "Matteo Politano iu nënshtrua sot ekzaminimeve...

Bale:”Do të jem gati për Kupën e Botës”

(Skenderbeu.info)-Bale:"Do të jem gati për Kupën e Botës" .Tani në Los Angeles, Bale nuk po luan shumë, por ka besim në gjendjen e tij...

Brentfordi u mposht nga Arsenali

(Skenderbeu.info)-Brentfordi u mposht nga Arsenali me debutimin e Vieirës. Luajti lojtari më të ri në historinë e Premier Ligës Që në fillim ishin Topçinjtë ata...

Nathan Collins merr karton të kuq për goditjen e egër ”kung-fu” ndaj Jack Grealish

(Skenderbeu.info)-Nathan Collins merr karton të kuq për goditjen e egër ''kung-fu'' ndaj Jack Grealish MANCHESTER CITY kaloi në krye të Ligës Premier me një fitore...

Gavi,Mesfushori nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

(Skenderbeu.info)-Gavi,Mesfushori nënshkruan kontratë të re me Barcelonën deri në vitin 2026 me klauzolë lirimi prej 1 miliard euro Mesfushori spanjoll Gavi ka nënshkruar një kontratë...

Kombetarja nje tjeter miqesore ne Arabine Saudite

(Skenderbeu.info)-Kombetarja nje tjeter miqesore ne Arabine Saudite Konfirmohet se Shqiperia do te luaje tjeter miqesore ne token arabe më 26 tetor 2022.  FSHF,Departamenti i Komunikimit ben...

France, Mbappé vë në siklet PSG-në

(Skenderbeu.info)-France, Mbappé vë në siklet PSG-në Kampioni pranon: “Kam më shumë liri me kombëtaren”. Mbappé ndihet shumë rehat me kombëtaren franceze. Duke shënuar gjithashtu kundër Austrisë...

Udinese, Silvestri tall dhe thërret Ronaldon

(Skenderbeu.info)-Udinese, Silvestri tall dhe thërret Ronaldon Portieri i Juventusit dhe po ashtu edhe klubi friulian u tallën me ardhjen portugeze. Udinese është e fortë në kampionat...

UEFA heq dorë nga planet për të rritur Kampionatin...

(Skenderbeu.info)-UEFA heq dorë nga planet për të rritur Kampionatin Evropian Sipas The Times, UEFA ka vendosur të tërhiqet dhe të mos zgjerojë numrin e pjesëmarrësve...

Napoli: lëndim më i rëndë për Politanon

(Skenderbeu.info)-Napoli: lëndim më i rëndë për Politanon Sulmuesi napolitan mund të kthehet në fushë me Cremonese më 9 tetor "Matteo Politano iu nënshtrua sot ekzaminimeve...

Bale:”Do të jem gati për Kupën e Botës”

(Skenderbeu.info)-Bale:"Do të jem gati për Kupën e Botës" .Tani në Los Angeles, Bale nuk po luan shumë, por ka besim në gjendjen e tij...

Brentfordi u mposht nga Arsenali

(Skenderbeu.info)-Brentfordi u mposht nga Arsenali me debutimin e Vieirës. Luajti lojtari më të ri në historinë e Premier Ligës Që në fillim ishin Topçinjtë ata...

Nathan Collins merr karton të kuq për goditjen e...

(Skenderbeu.info)-Nathan Collins merr karton të kuq për goditjen e egër ''kung-fu'' ndaj Jack Grealish MANCHESTER CITY kaloi në krye të Ligës Premier me një fitore...

Gavi,Mesfushori nënshkruan kontratë të re me Barcelonën

(Skenderbeu.info)-Gavi,Mesfushori nënshkruan kontratë të re me Barcelonën deri në vitin 2026 me klauzolë lirimi prej 1 miliard euro Mesfushori spanjoll Gavi ka nënshkruar një kontratë...

Kombetarja nje tjeter miqesore ne Arabine Saudite

(Skenderbeu.info)-Kombetarja nje tjeter miqesore ne Arabine Saudite Konfirmohet se Shqiperia do te luaje tjeter miqesore ne token arabe më 26 tetor 2022.  FSHF,Departamenti i Komunikimit ben...

TE FUNDIT

Raporto