fbpx

Formula 1

F1,kalendari i Kampionatit Botëror 2023

(Skenderbeu.info)-F1,kalendari i Kampionatit Botëror 2023: Këshilli Botëror ka shpallur datat e Kampionatit Botëror të Formula 1 2023 F1 fillon më 5 mars, duke u mbyllur...

Ish-shefi i Formula 1 në gjyq për mashtrim tatimor

(Skenderbeu.info)-Ish-shefi i Formula 1 në gjyq për mashtrim tatimor Ish-shefi i Formula 1, Bernie Ecclestone do të dalë në gjyq të hënën në Mbretërinë e...

Drugovich: Kampioni i F2 duhet të lejohet të kthehet nëse nuk ka vende të disponueshme në F1

(Skenderbeu.info)-Drugovich: Kampioni i F2 duhet të lejohet të kthehet nëse nuk ka vende të disponueshme në F1 motorsport.com/f1/news Kampioni i FIA Formula 2, Felipe Drugovich thotë...

Hamilton: Fitorja do të ketë nevojë për fat pasi Red Bull F1 është “pothuajse i pamposhtur”

(Skenderbeu.info)-Hamilton: Fitorja do të ketë nevojë për fat pasi Red Bull F1 është "pothuajse i pamposhtur" Motorsport Lewis Hamilton pranon se ekipi i tij Mercedes Formula...

Alex Albon trajtohet në terapi intensive pas dështimit të frymëmarrjes

(Skendebeu.info)-Alex Albon trajtohet në terapi intensive pas dështimit të frymëmarrjes BBC Piloti i Williams, Alex Albon pësoi dështim të frymëmarrjes dhe u trajtua në kujdes intensiv...

F1,kalendari i Kampionatit Botëror 2023

(Skenderbeu.info)-F1,kalendari i Kampionatit Botëror 2023: Këshilli Botëror ka shpallur datat e Kampionatit Botëror të Formula 1 2023 F1 fillon më 5 mars, duke u mbyllur...

Ish-shefi i Formula 1 në gjyq për mashtrim tatimor

(Skenderbeu.info)-Ish-shefi i Formula 1 në gjyq për mashtrim tatimor Ish-shefi i Formula 1, Bernie Ecclestone do të dalë në gjyq të hënën në Mbretërinë e...

Drugovich: Kampioni i F2 duhet të lejohet të kthehet...

(Skenderbeu.info)-Drugovich: Kampioni i F2 duhet të lejohet të kthehet nëse nuk ka vende të disponueshme në F1 motorsport.com/f1/news Kampioni i FIA Formula 2, Felipe Drugovich thotë...

Hamilton: Fitorja do të ketë nevojë për fat pasi...

(Skenderbeu.info)-Hamilton: Fitorja do të ketë nevojë për fat pasi Red Bull F1 është "pothuajse i pamposhtur" Motorsport Lewis Hamilton pranon se ekipi i tij Mercedes Formula...

Alex Albon trajtohet në terapi intensive pas dështimit të...

(Skendebeu.info)-Alex Albon trajtohet në terapi intensive pas dështimit të frymëmarrjes BBC Piloti i Williams, Alex Albon pësoi dështim të frymëmarrjes dhe u trajtua në kujdes intensiv...

TE FUNDIT

Raporto