fbpx

Europiani

UEFA, Aleksander Ceferin: Ndaloni Kampionatin Evropian në udhëtim

(Skenderbeu.info)-UEFA, Aleksander Ceferin: Ndaloni Kampionatin Evropian në udhëtim Presidenti i UEFA-s konfirmon se një edicion si Euro 2020 nuk do të përsëritet: 'Ishte shumë e...

Atletico Madrid dënon thirrjet e tifozeve ndaj Vinicius Junior të Real Madridit

(Skenderbeu.info)-Atletico Madrid dënon thirrjet e tifozeve ndaj Vinicius Junior të Real Madridit jashtë stadiumit të tyre përpara derbit të së dielës në La Liga. Disa...

Berlini e përjashton gjithashtu Bjellorusinë nga Kampionati Europian i futbollit Euro 2024

(Skenderbeu.info) Berlini e përjashton gjithashtu Bjellorusinë nga Kampionati Europian i futbollit Euro 2024 Ministrja e Brendshme gjermane, Nancy Faeser, e cila është gjithashtu përgjegjëse për...

Liga e Europës rikthehet/ Sfidat interesante

(Skenderbeu.info)-Liga e Europës rikthehet/ Sfidat interesante Në javën e dytë të saj liga e Europës ku nuk do të mungojnë sfidat interesante.Ndeshja mes Arsenalit dhe...

UEFA, Aleksander Ceferin: Ndaloni Kampionatin Evropian në udhëtim

(Skenderbeu.info)-UEFA, Aleksander Ceferin: Ndaloni Kampionatin Evropian në udhëtim Presidenti i UEFA-s konfirmon se një edicion si Euro 2020 nuk do të përsëritet: 'Ishte shumë e...

Atletico Madrid dënon thirrjet e tifozeve ndaj Vinicius Junior...

(Skenderbeu.info)-Atletico Madrid dënon thirrjet e tifozeve ndaj Vinicius Junior të Real Madridit jashtë stadiumit të tyre përpara derbit të së dielës në La Liga. Disa...

Berlini e përjashton gjithashtu Bjellorusinë nga Kampionati Europian i...

(Skenderbeu.info) Berlini e përjashton gjithashtu Bjellorusinë nga Kampionati Europian i futbollit Euro 2024 Ministrja e Brendshme gjermane, Nancy Faeser, e cila është gjithashtu përgjegjëse për...

Liga e Europës rikthehet/ Sfidat interesante

(Skenderbeu.info)-Liga e Europës rikthehet/ Sfidat interesante Në javën e dytë të saj liga e Europës ku nuk do të mungojnë sfidat interesante.Ndeshja mes Arsenalit dhe...

TE FUNDIT

Raporto