Hapet fondacioni “online” për Luiz Ejllin/ Si po përdoret emri i tij për përfitime

(Skenderbeu.info)-Hapet fondacioni "online" për Luiz Ejllin/ Si po përdoret emri i tij për përfitime Luiz Ejlli është kthyer në personazhin më të komentuar të momentit në Shqipëri. Ejlli është fenomeni që ka rrëzuar shumë personazhe...

Zbulohet i dashuri misterioz i Efit? Çifti ‘arratiset’ për pushime në Tajlandë

(Skenderbeu.info)-Zbulohet i dashuri misterioz i Efit? Çifti ‘arratiset’ për pushime në Tajlandë Efi Dhedhes padyshim është një nga emrat më të lakuar së fundmi. Ndonëse ishte edhe pjesë e “Për’puthen”, ajo arriti të fitojë zemrat...

U shpall fitues i “Big Brother Vip Kosova”/ Reagon për herë të parë Stresi

(Skenderbeu.info)-U shpall fitues i "Big Brother Vip Kosova"/ Reagon për herë të parë Stresi Stresi është shpallur fitues i Big Brother Vip Kosova. Pas daljes së tij nga shtëpia më e madhe në Kosovë ai ka...

Dea bën deklaratën e papritur: Po të ishin bërë bashkë Kristi dhe Armaldo, Luizi do ishte eliminuar nga loja

(Skenderbeu.info)-Dea bën deklaratën e papritur: Po të ishin bërë bashkë Kristi dhe Armaldo, Luizi do ishte eliminuar nga loja Dea ka hedhur një hipotezë në lidhje me nominimin e mbrëmjes së kaluar që nxori nga...

Keisi u komunikon vajzave vendimin e ndarjes nga Kristi

(Skenderbeu.info)-Keisi u komunikon vajzave vendimin e ndarjes nga Kristi Keisi ka folur me vajzat e shtëpisë për ndërprerjen e marrëdhënies së saj me Kristin. Ajo i shpjegoi atyre ndjenjat e saj dhe gjërat që ajo nuk...

‘M’i ka lënë porosi motra jote’/ banorja e re i jep informacion Oltës

(Skenderbeu.info)-'M’i ka lënë porosi motra jote'/ banorja e re i jep informacion Oltës Gjatë lojës “Flor is lava”, Olta ka pasur një debat me Fotinin. Fotini vazhdimisht ka këshilluar Oltën për lojën e saj, por...

“Jam burrë i martuar”/ Qetsori hedh akuza: Olta më flet me shenja

(Skenderbeu.info)-"Jam burrë i martuar”/ Qetsori hedh akuza: Olta më flet me shenja Banori i “Big Brother VIP”, Qetsor Ferunaj gjatë një bisede me këngëtarin Luiz Ejlli dhe tenorin Armaldo Kllogjeri kanë habitur publikun. Ferunaj u shpreh...

Mbrëmë u mbajt finalja e “Big Brother VIP Kosova”/ Kush e fitoi çmimin e madh

(Skenderbeu.info)-Mbrëmë u mbajt finalja e “Big Brother VIP Kosova”/ Kush e fitoi çmimin e madh Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata finale e “Big Brother VIP Kosova, ku kishin mbetur 5 konkurentë që garonin për...

Luana Vjollca: ‘Love Island’ vjen për herë të parë në Shqipëri

(Skenderbeu.info)-Luana Vjollca: 'Love Island' vjen për herë të parë në Shqipëri Siç është raportuar prej pak muajsh, programi me famë botërore “Love Island” do vijë së shpejti për herë të parë në Shqipëri. Formati i...

Bledi Mane, i zhgënjyer nga Kiara: Ajo është Maestro në versionin femër

(Skenderbeu.info)-Bledi Mane, i zhgënjyer nga Kiara: Ajo është Maestro në versionin femër Gazetari Bledi Mane duket se është penduar që është larguar nga shtëpia e "Big Brother VIP", të cilën ai e quajti sakrificë për...

Luizi kërcënon se do të largohet nga ‘BBV’ nëse moderatorja eliminohet

(Skenderbeu.info)-Luizi kërcënon se do të largohet nga 'BBV' nëse moderatorja eliminohet Luiz Ejlli e ka shprehur disa herë se qëndrimi i tij në shtëpinë e “Big Brother VIP” varet nga partnerja e tij Kiara Tito. Këngëtari...

Një pemë dhe një stol në Parkun e Liqenit për balerinën e ndjerë, Hueyda El Saied

(Skenderbeu.info)-Një pemë dhe një stol në Parkun e Liqenit për balerinën e ndjerë, Hueyda El Saied Familjarë, dashamirës dhe personazhe të artit dhe kulturës shqiptare përkujtuan në ditën e saj të lindjes, prezantuesen dhe balerinën...

Për ç’arsye? Georgina Rodriguez rikthehet në Spanjë pa Ronaldo-n

(Skenderbeu.info)-Për ç’arsye? Georgina Rodriguez rikthehet në Spanjë pa Ronaldo-n Georgina Rodriguez pritet të kthehet në Spanjë pa Cristiano Ronaldon, por vetëm për një kohë të shkurtër. Megjithëse ajo është e lumtur në Arabinë Saudite me partnerin...

Përqafime dhe lot, Luizi i kërkon për herë të parë falje Oltës

(Skenderbeu.info)- Përqafime dhe lot, Luizi i kërkon për herë të parë falje Oltës Marrëdhënia mes Oltës dhe Luizit ka ndryshuar shumë që nga dita e parë në ‘Big Brother VIP’. Herë janë rivalë në lojë e...

Zarfi i zi për Luizin, Kristin dhe Armaldon

(Skenderbue.info)-Zarfi i zi për Luizin, Kristin dhe Armaldon Zarfi i zi në shtëpinë e “Big Brother” ishte një ndëshkim për tre banorët që kanë thyer një nga rregullat e programit, Luizin, Kristin dhe Armaldon. Ata kanë...

TE FUNDIT

Raporto