Del në ankand gjerdani prej diamanti i Princeshës së ndjerë Diana!

(Skenderbeu.info)-Del në ankand gjerdani prej diamanti i Princeshës së ndjerë Diana! Gjerdani prej diamanti i Princeshës së ndjerë Diana, të cilin e kishte vënë vetëm dy muaj përpara se të vdiste ka dalë në ankand...

Katër lloje veshjesh që duhet t’i hiqni qafe menjëherë

(Skenderbeu.info)-Katër lloje veshjesh që duhet t’i hiqni qafe menjëherë E gjeni ndonjëherë veten duke parë dollapin plot me rroba dhe duke u ndjerë sikur nuk keni asgjë për të veshur? Gjatë kohërave të vështira, mund të...

Tri modele më të bukura të flokëve për këtë pranverë

(Skenderbeu.info)-Tri modele më të bukura të flokëve për këtë pranverë Modelet e flokëve bob janë shumë të njohura edhe këtë vit Bobi popullor i përshtatet çdo forme fytyre, u jep flokëve një formë tjetër, ngre fytyrën...

Peter Hawkings është stilisti i ri i Tom Ford

(Skenderbeu.info)-Peter Hawkings është stilisti i ri i Tom Ford Një ditë pas shfaqjes së fundit të Tom Ford, marka e themeluar 13 vjet më parë nga stilisti teksas njoftoi se Guillaume Jesel është emëruar president...

Katër këshilla mode të cilat nxjerrin në pah bukurinë tuaj natyrale

(Skenderbeu.info)-Katër këshilla mode të cilat nxjerrin në pah bukurinë tuaj natyrale Secila nga ne ka një stil të veçantë që tregon shumë rreth personalitetit dhe shijes individuale, por na ndodh ndonjëherë të gabojmë. Kështu, mund...

Këto tri modele atletesh do të sundojnë skenën e modës gjatë pranverës

(Skenderbeu.info)-Këto tri modele atletesh do të sundojnë skenën e modës gjatë pranverës Edhe pse zgjedhja është e madhe dhe ka një numër të madh opsionesh për të zgjedhur, sipas ekspertëve të parashikimit të trendëve –...

Si të kombinoheni në pranverë, fustanet më të veçanta të bardha

(Skenderbeu.info)-Si të kombinoheni në pranverë, fustanet më të veçanta të bardha Fustanet e bardha nuk largohet asnjëherë nga moda, madje mund të kombinohen lehtësisht me çdo lloj aksesori. Fustanet e bardha janë ideale për të shënuar...

Lacoste dhe Netflix, një koleksion i frymëzuar nga serialet më të njohura televizive

(Skenderbeu.info)-Lacoste dhe Netflix, një koleksion i frymëzuar nga serialet më të njohura televizive Lacoste dhe Netflix, një markë mode dhe një kompani e madhe argëtimi, po lançojnë një koleksion që kombinon dy universe të jashtëzakonshme,...

Këtë pranverë dominon ngjyra rozë, e cila sjell freski

(Skenderbeu.info)-Këtë pranverë dominon ngjyra rozë, e cila sjell freski Viva magenta është pa dyshim një ngjyrë që nuk do të lërë askënd indiferent Nëse vërtet dëshironi të jeni mbresëlënëse, atëherë zgjidhni këtë ngjyrë për pranverë dhe...

Shumëllojshmëri opsionesh që i përshtaten çdo shijeje dhe stili

(Skenderbeu.info)-Shumëllojshmëri opsionesh që i përshtaten çdo shijeje dhe stili Stili i rrugës dhe parashikimet pranverore të “Pantone” për ngjyrën e vitit janë treguesit kryesorë të cilët përcaktojnë trendet e reja të veshjeve dhe aksesorëve Ndonjëherë është...

Atletet e reja të Dolce&Gabbana u ngjajnë qeseve për mbeturina

(Skenderbeu.info)-Atletet e reja të Dolce&Gabbana u ngjajnë qeseve për mbeturina Marka luksoze, Dolce&Gabanna, i ka prezantuar atletet e reja që u ngjajnë qeseve për mbeturina. Ato kushtojnë 1.295 dollarë (1.190 euro) dhe dizajnerët i përshkruajnë si...

Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit

(Skenderbeu.info)-Dua Lipa sjell trendin e ri të veshjeve të plazhit Ndikimi që Dua Lipa ka për vendosjen e trendeve të modës gjatë periudhës së plazhit është i padiskutueshëm. Edhe këtë verë, duket se trendet do...

Pesë modelet e xhinseve që do të shënojnë stinën e pranverës

(Skenderbeu.info)-Pesë modelet e xhinseve që do të shënojnë stinën e pranverës Edhe pse xhinset përfaqësojnë një pjesë që kapërcen të gjitha stinët, popullariteti i disa modeleve rritet dhe bie, pasi shijet dhe kërkesat e konsumatorëve...

Vajza e Salma Hayek mahniti me fustanin e aktores nga viti 1997

(Skenderbeu.info)-Vajza e Salma Hayek mahniti me fustanin e aktores nga viti 1997 Salma Hayek kaloi në tepihun e Academi Aëards me vajzën e saj, Valentina Pinault, të dyja të veshura me fustane të kuqe. Stilistja Rebecca...

Shkenca, sloganet dhe efektiviteti, këto janë garancitë e kozmetikës

(Skenderbeu.info)-Shkenca, sloganet dhe efektiviteti, këto janë garancitë e kozmetikës Efekti kundër rrudhave dhe lifting, ose ekologjik, jeshil, i biodegradueshëm, ndër shembujt më të zakonshëm. Sa slogane tërheqëse që mbështesin veprimet e produkteve të bukurisë të...

TE FUNDIT

Raporto