(Skenderbeu.info)-Julia Fox zbulon vetullat e dobëta – por jo siç i njihni

Vetullat e dobëta, dikur kaq të njohura në vitet ’90, jane rrikthyer muajt e fundit. Të gjithë, nga Bella Hadid tek Doja Cat, kanë eksperimentuar me trendin, ndërsa Nicola Peltz ka ndërruar vetullat e saj të plota dhe me pupla kohët e fundit me harqe të holla si laps. Deri më tani, kaq e huaj, për ne që kemi shpenzuar vite duke kultivuar vetullat më të plota të mundshme. Por vetulla e thjeshtë e vjetër papritmas duket e përshtatshme për t’u veshur pranë modelit më të fundit të trendit të Julia Fox.
Në frymën e të qenurit… epo, Julia Fox, aktorja e mrekullueshme – e cila është gjithmonë e gatshme të bëjë një trend tre hapa më larg se një personazh i famshëm mesatar – zbuloi vetullat e reja teatrale në hapjen e ekspozitës Thierry Mugler: Couturissime në Muzeun e Brooklyn në Nju Jork të martën mbrëma.
Fox nuk eksperimentoi vetëm me trashësinë e vetullave të saj; ajo ndryshoi edhe këndin e tyre. Me vetullat e saj natyrale të fshira (një trend që ajo provoi javën e kaluar, kur mori pjesë në çmimet CFDA 2022 me flokë gri dhe vetulla të zbardhura). Harqet e saj ultra të ngritura u vizatuan në një pjerrësi për t’u dukur strikte, e ashpër dhe pa dyshim mahnitëse.
Jo për ata me zemër të dobët, një pamje si kjo është e vështirë për t’u nxjerrë. Dhe pavarësisht nëse Fox e spikat apo jo, këto vetulla që shtyjnë kufijtë e plotësuan mirë ansamblin e saj të prerë. Ajo me siguri spikati në tapetin e kuq, i cili është gjithmonë objektivi për këtë yll. Misioni u realizua.
Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1.5kmh
40 %
Tue
16 °
Wed
16 °
Thu
17 °
Fri
17 °
Sat
17 °

Lajmet e fundit

Policia e Kroacise

Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...

0
(Skenderbeu.info)-Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...
Makina

Skenari i protestës së opozitës

0
(Skenderbeu.info)-Skenari i protestës së opozitës Partia Demokratike ka zbardhur skenarin që do të ndjekë për...
samit be bp

Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje

0
(Skenderbeu.info)-Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje konkrete Në Tiranë kete të marte ka nisur...
Rama, Vucic

Vuçiç i acaruar, sulmon median

0
(Skenderbeu.info)-Vuçiç i acaruar, sulmon median Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, mbërriti në Tiranë. Pasi fillimisht kishte...
vjosa-osmani

Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare

0
(Skenderbeu.info)-Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka mbërritur...
Rama, Osmani

Presidentja Osmani: BE duhet të kalojë nga fjalët në vepra

0
(Skenderbeu.info)-Presidentja Osmani: BE duhet të kalojë nga fjalët në vepra Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani...

Lajme të tjera
NGJASHME

Çmimi Scerbanenco, fiton Enrico Pandiani me ‘Fuoco’

(Skenderbeu.info) Çmimi Scerbanenco, fiton Enrico Pandiani me 'Fuoco'. Çmimi...

Dior mban shfaqjen e parë të modës në Piramidat e Gizës në Egjipt

(Skenderbeu.info) Dior mban shfaqjen e parë të modës në...

Waterstones shpall librin e 2022

(Skenderbeu.info) Waterstones shpall librin e 2022. Për të dhjetën...

Helen Mirren dëshmon se me këto dy veshje keni gjithmonë një kombinim

(Skenderbeu.info)-Helen Mirren dëshmon se me këto dy veshje keni...

Moschino prezanton koleksionin e ri Logo

(Skenderbeu.info)-Moschino prezanton koleksionin e ri Logo Moschino lançon koleksionin e...

Willow dallohet për stilin e saj melankolik-elegant

(Skenderbeu.info) Willow dallohet për stilin e saj melankolik-elegant. Familja...

Piktura e Max Beckmann thyen rekordin e ankandit të artit në Gjermani

(Skenderbeu.info) Piktura e Max Beckmann thyen rekordin e ankandit...

Çmimi Neiman Marcus iu dha Brunello Cucinelli-t

(Skenderbeu.info) Çmimi Neiman Marcus iu dha Brunello Cucinelli-t. Çmimi...
Raporto