Angelina Jolie kritikon padinë ‘joserioze’ të Brad Pitt

(Skenderbeu.info) Angelina Jolie kritikon padinë ‘joserioze’ të Brad Pitt. Angelina Jolie e ka cilësuar padinë e Brad Pitt kundër saj si “të pavlerë, dashakeqe dhe pjesë të një modeli problematik”.

Ish-çifti është mbyllur në një mosmarrëveshje pasi aktorja e ‘Maleficent‘ shiti një aksion në biznesin e tyre të verës Chateau Miraval te Tenute del Mondo, një degë e Stoli Group.

Kjo shtyu ish-bashkëshortin e saj të ndërmarrë veprime ligjore pasi pretendoi se kishin një marreveshje ku asnjëra palë nuk do të shiste pa pëlqimin e tjetrës.

Dhe tani, aktorja 47-vjeçare ka këmbëngulur se nuk kishte nevojë për miratimin e Pitt për të bërë shitjen.

Në dokumentet e sapodorëzuara të marra nga RadarOnline.com, pretendimet e Brad quhen “të pavlera, keqdashëse dhe pjesë e një modeli problematik”.

Dokumentet shtojnë: “Akuzat e Pitt se ai dhe zonja Jolie kishin një kontratë të fshehtë, të pashkruar dhe të pashprehur për të drejtën e pëlqimit për shitjen e interesave të tyre në pronë, është drejtpërdrejt në kundërshtim me të dhënat e shkruara dhe, midis defekteve të tjera ligjore, shkelin Statuti i Mashtrimeve dhe politikat publike”.

Mosmarrëveshja e vazhdueshme u bë titull kryesorë në tetor kur Angelina pretendoi në dokumentet ligjore se ish-bashkëshorti i saj kishte “sulmuar” një nga fëmijët e tyre dhe “goditi një tjetër në fytyrë” gjatë një fluturimi nga Franca në Kaliforni në shtator 2016.

 

Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mon
0 °
Tue
6 °
Wed
7 °
Thu
8 °
Fri
10 °

Lajmet e fundit

droge

Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona Njësitë e Marinës Kolumbiane sekuestruan më shumë se...
droge ne kakao

Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos

0
(Skenderbeu.info)-Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos Guardia Civil dhe Agjencia e...
droge ne banane

Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane Droga ishte fshehur në rimorkio të...
Një ton hashash

Një ton hashash u kap brenda Marokut

0
(Skenderbeu.info)-Një ton hashash u kap brenda Marokut Anëtarët e Drejtorisë së Përgjithshme Marokene të Sigurisë...
Droga

Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën Një kontroll rrugor i kryer...
shkaterrimi i laboratorit

Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi

0
(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi Autoritetet boliviane shkatërruan dy laboratorë të prodhimit të drogës...

Lajme të tjera
NGJASHME

Kënga e Butrintit në sfond, Efi pyet Kiarën: Të jep ndonjë ndjesi?

(Skenderbeu.info)-Kënga e Butrintit në sfond, Efi pyet Kiarën: Të...

“Sot ma ka shpifur Maestro, ka bërë shumë gabim”. Olta për Armaldon

(Skenderbeu.info)-“Sot ma ka shpifur Maestro, ka bërë shumë gabim”....

“Luftë” e ashpër mes Oltës dhe Luizit, aktorja: Mos më bëj si gangster, ik pi mall atë bëj

(Skenderbeu.info)-“Luftë” e ashpër mes Oltës dhe Luizit, aktorja: Mos...

Amos-Luizit: Pse e fyeve Oltën, pse e ul nivelin kaq shumë?

(Skenderbeu.info)-Amos-Luizit: Pse e fyeve Oltën, pse e ul nivelin...

Eksperti i gjuhës së trupit tregon për marrëdhënien Tea-Luiz

(Skenderbeu.info) Eksperti i gjuhës së trupit tregon për marrëdhënien...

Dy banoret e BBVA ‘thurin plane’ ndaj Luizit duke përdorur pikën e tij të dobët

(Skenderbeu.info) Dy banoret e BBVA 'thurin plane' ndaj Luizit...

Tea pelqim per Luizin? Flet motra e Teas: ”Shumë komod me njëri tjetrin”

(Skenderbeu.info) Tea pelqim per Luizin? Flet motra e Teas:...

Befason Kiara me përgjigjen e saj! A është dashuruar ajo me Luizin?

(Skenderbeu.info) Befason Kiara me përgjigjen e saj! A është...
Raporto