(Skenderbeu.info) Jada Pinkett së shpejti me një libër. Jada Pinkett Smith Jada Pinkett Smith pritet që së shpejti të publikojë një libër që do të tregoje martesën e saj të ndërlikuar me Will Smith. Botuesi i librit thotë se:

”Jada Pinkett Smith tregon mësimet e nxjerra në rrjedhën e një udhëtimi të vështirë, por tërheqës. Një udhëtim nga thellësitë e depresionit deri në majat e rizbulimit personal dhe kremtimit të fuqisë autentike femërore”.

Gjithashtu ne njoftim thuhet se Pinkett Smith do të tregojë edukimin e saj jokonvencional , miqësinë e saj me reperin e ndjerë Tupac Shakur deri tek  romanca e saj me Will Smith.

Në qershor, aktorja e “Matrix Reloaded” tha në “Red Table Talk” se pas shakase se hidhur qe ndodhi ne Oscar 2022 shpresonte që Smith dhe Chris Rock të pajtoheshin.

Jada Pinkett
Jada Pinkett

Ndërkohe, Chris nuk mendon te kthehet ne Oscar. Komediani 57-vjeçar i tha audiencës në shfaqjen komedi Phoenix së fundmi se atij iu kërkua të merrte pjesë në eventin e vitit të ardhshëm por e refuzoi mundësinë.

Ai i tha turmës se kthimi në Oscar do të ishte si rikthimi në skenën e një krimi.

Gjithashtu pas ndodhise se shuplakes Rock tha se atij iu ofrua dhe refuzoi, një reklamë të Super Bowl.

Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1kmh
75 %
Fri
15 °
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
12 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

perzevativ

Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France / Ja pse!

0
(Skenderbeu.info)-Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France Të rinjtë në Francë...
ariu shqiptar

Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh

0
(Skenderbeu.info)-Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh Shpëtohet arushi i fundit i restorantit në Shqipëri...
Çmimi special i qytetit të Ladispolit për librin 'Ukraina

Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo

0
(Skenderbeu.info) Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo. Ceremonia e ndarjes së...
Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

0
(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund beqarisë. Ish-konkurrenti i përputhen Beart...
Brittney Griner

Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve

0
(Skenderbeu.info)-Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve Basketbollistja Giner Brittney, një...
Centrali bërthamor Zaporiyia në Ukrainë

Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve

0
(Skenderbeu.info) Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve. Kompania bërthamore ukrainase...

Lajme të tjera
NGJASHME

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund...

Ilari Blazi po shijon pushimet me partnerin e ri

(Skenderbeu.info)-Ilari Blazi po shijon pushimet me partnerin e ri,...

Princ Harry tregon se si u takuan ai dhe Meghan

(Skenderbeu.info) Princ Harry tregon se si u takuan ai...

Princi Harry donte thjesht një ‘jetë normale’

(Skenderbeu.info) Princi Harry donte thjesht një 'jetë normale'. Princi...

Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s “shkatërroi” karrierën e saj

(Skenderbeu.info) Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s...

Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me Butrint Imerin

(Skenderbeu.info) Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me...

Angelina Jolie kritikon padinë ‘joserioze’ të Brad Pitt

(Skenderbeu.info) Angelina Jolie kritikon padinë 'joserioze' të Brad Pitt....

Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun e rivaleve

(Skenderbeu.info) Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun...
Raporto