Arrestohet në Itali 18-vjeçari shqiptar, i gjendet një sasi droge në banesë

(Skenderbeu.info)-Arrestohet në Itali 18-vjeçari shqiptar, i gjendet një sasi droge në banesë

Kapet në banesë me doza kokaine gati për shitje, arrestohet 18-vjeçari shqiptar në Itali.

Një i ri shqiptar është arrestuar në Itali, pasi kishte kthyer banesën në një vend të trafikut të drogës.

Mediat italiane shkruajnë se 18-vjeçari kishte modifikuar një studio, ku iu gjetën dhe sekuestruan rreth 60 gramë kokainë, të fshehura në vende të ndryshme.

Kokaina ishte e ndarë në doza, ku secila prej tyre vlerësohet me 1500 euro.

Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
40 %
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
26 °
Wed
25 °
Thu
19 °

Lajmet e fundit

Android 14 Beta 3 sjell veçori të reja specifike për lapsin ‘stylus’

0
(Skenderbeu.info)-Android 14 Beta 3 sjell veçori të reja specifike për lapsin ‘stylus’ Më interesantja është...

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

0
(Skenderbeu.info)-Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune Eleganca garantohet nga nuancat...

Tërmet në Greqi, nuk raportohet për viktima

0
(Skenderbeu.info)-Tërmet në Greqi, nuk raportohet për viktima Shteti grek është goditur nga një tërmet, por...

Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare...

0
(Skenderbeu.info)-Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare...

Pesë arsye përse duhet të hani vezë më shpesh

0
(Skenderbeu.info)-Pesë arsye përse duhet të hani vezë më shpesh Veza është një nga ushqimet më...

Sulm terrorist në Somali, militantët islamikë vrasin me armë zjarri 9 persona

0
(Skenderbeu.info)-Sulm terrorist në Somali, militantët islamikë vrasin me armë zjarri 9 persona Një sulm terrorist...

Lajme të tjera
NGJASHME

Çmontohet plantacioni i marijuanës në Spanjë, arrestohen tre të rinj shqiptarë

(Skenderbeu.info)-Çmontohet plantacioni i marijuanës në Spanjë, arrestohen tre të...

Lezhë, asgjësohen nëpërmjet djegies rreth 400 bimë narkotike

(Skenderbeu.info)-Lezhë, asgjësohen nëpërmjet djegies rreth 400 bimë narkotike DVP Lezhë/Vijon...

Krujë, asgjësohen 700 rrënjë kanabis

(Skenderbeu.info)-Krujë, asgjësohen 700 rrënjë kanabis Finalizohet faza e 14-të e...

Aksioni “Alpe të Pastra”/ Asgjësohen mijëra bimë kanabis

(Skenderbeu.info)-Aksioni “Alpe të Pastra”/ Asgjësohen mijëra bimë kanabis Shërbimet e...

I kërkuar për grabitje dhe trafik droge, i ishte ndaluar hyrja në Greqi, kapet shqiptari

(Skenderbeu.info)-I kërkuar për grabitje dhe trafik droge, i ishte...

“Kapen mat” dy anglezët duke shitur drogë në Dhërmi

(Skenderbeu.info)-“Kapen mat” dy anglezët duke shitur drogë në Dhërmi Policia...

Zbulohen 16 ambiente të hapura ku kultivohej kanabis në Krujë, asgjësohen 6868 rrënjë droge

(Skenderbeu.info)-Zbulohen 16 ambiente të hapura ku kultivohej kanabis në...

Ngarkesa me banane vinte nga Ekuadori, zbulohen 160 kg kokainë në dy kontejner në portin e Selanikut

(Skenderbeu.info)-Ngarkesa me banane vinte nga Ekuadori, zbulohen 160 kg...
Raporto