Ish-banori i BBVIP flet për Luizin: ‘Ka një breng të madhe brenda vetes por nuk e shfaq’

(Skenderbeu.info) Ish-banori i BBVIP flet për Luizin: ‘Ka një breng të madhe brenda vetes por nuk e shfaq’.

Situata e Luizit në BBVIP ështe berë kryesore në mediat rozë, dhe Luizi ka pasur mbështetje nga shumë të famshëm shqiptarë.

Së fundmi, ish-banori i Big Brother Vip Albania Meridian Ramçaj në një intervistë për FitStation në News24 foli për miqësinë prej disa vitesh me këngëtarin Luiz Ejlli.

Ai ka shprehur disa momente nga jeta e Luizit dhe ka treguar se ai është një person që problemet i mban përbrenda dhe është gjithmonë i qeshur.

“Luizi është një djalë me karakter shumë të fortë. Nuk e di nëse ai do donte që unë ta thosha këtë, por ai ka punuar që 11 vjeç për të siguruar jetën e vet pasi dhe familjarët i ka pasur jashtë. Ai nuk do që të tjerët ta gjykojnë apo mëshirojnë për ato që ka kaluar por për atë që po jep. Vizatimi i Joker-it që ai bëri në fytyrë ka një mesazh shumë domethënës për Luizin, që ai ka një breng të madhe brenda vetes por nuk e shfaq asnjëherë që të tjerët ta kuptojnë prandaj dhe vetëm qesh gjatë gjithë kohës”, është shprehur Meridiani.

Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mon
0 °
Tue
6 °
Wed
7 °
Thu
8 °
Fri
10 °

Lajmet e fundit

droge

Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona Njësitë e Marinës Kolumbiane sekuestruan më shumë se...
droge ne kakao

Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos

0
(Skenderbeu.info)-Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos Guardia Civil dhe Agjencia e...
droge ne banane

Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane Droga ishte fshehur në rimorkio të...
Një ton hashash

Një ton hashash u kap brenda Marokut

0
(Skenderbeu.info)-Një ton hashash u kap brenda Marokut Anëtarët e Drejtorisë së Përgjithshme Marokene të Sigurisë...
Droga

Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën

0
(Skenderbeu.info)-Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën Një kontroll rrugor i kryer...
shkaterrimi i laboratorit

Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi

0
(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi Autoritetet boliviane shkatërruan dy laboratorë të prodhimit të drogës...

Lajme të tjera
NGJASHME

Kënga e Butrintit në sfond, Efi pyet Kiarën: Të jep ndonjë ndjesi?

(Skenderbeu.info)-Kënga e Butrintit në sfond, Efi pyet Kiarën: Të...

“Sot ma ka shpifur Maestro, ka bërë shumë gabim”. Olta për Armaldon

(Skenderbeu.info)-“Sot ma ka shpifur Maestro, ka bërë shumë gabim”....

“Luftë” e ashpër mes Oltës dhe Luizit, aktorja: Mos më bëj si gangster, ik pi mall atë bëj

(Skenderbeu.info)-“Luftë” e ashpër mes Oltës dhe Luizit, aktorja: Mos...

Amos-Luizit: Pse e fyeve Oltën, pse e ul nivelin kaq shumë?

(Skenderbeu.info)-Amos-Luizit: Pse e fyeve Oltën, pse e ul nivelin...

Eksperti i gjuhës së trupit tregon për marrëdhënien Tea-Luiz

(Skenderbeu.info) Eksperti i gjuhës së trupit tregon për marrëdhënien...

Dy banoret e BBVA ‘thurin plane’ ndaj Luizit duke përdorur pikën e tij të dobët

(Skenderbeu.info) Dy banoret e BBVA 'thurin plane' ndaj Luizit...

Tea pelqim per Luizin? Flet motra e Teas: ”Shumë komod me njëri tjetrin”

(Skenderbeu.info) Tea pelqim per Luizin? Flet motra e Teas:...

Befason Kiara me përgjigjen e saj! A është dashuruar ajo me Luizin?

(Skenderbeu.info) Befason Kiara me përgjigjen e saj! A është...
Raporto