Virgjëresha

Dielli sapo ka hyrë në shtëpinë tuaj të tetë diellore, e dashur Virgjëreshë, duke sjellë nevojën për më shumë thellësi nga marrëdhëniet dhe aktivitetet tuaja në muajin në vazhdim. Hëna e Re e sotme sjell edhe më shumë fuqi në botën tuaj private. Ju po merrni një ndjenjë më të fortë se kush jeni dhe çfarë dëshironi. Është gjithashtu një periudhë e shkëlqyer për të përballuar borxhet ndaj të tjerëve ose për të fituar mbështetjen që ju nevojitet, qofshin këto të llojllojshmërisë materiale apo emocionale. Ju merreni me guxim me çështje të ndërlikuara ose ngjitëse, duke u mbledhur për nevojat tuaja ose pjesën tuaj të drejtë. Energjia e re për një marrëdhënie intime ose shkëmbimi i burimeve mund të jetë në fokus. Javët në vazhdim janë të fuqishme për të bërë një ndryshim në stilin e jetës ose për t’i dhënë fund një varësie jo të shëndetshme. Nivelet e ndarjes thellohen, por dyshimet gjithashtu mund të rriten. Kjo Hënë e Re mund t’ju dërgojë në një udhëtim të brendshëm, dhe gjithashtu mund t’ju ndihmojë të zgjidhni një problem të gjatë.

 

Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
39 %
1.5kmh
0 %
Fri
18 °
Sat
16 °
Sun
16 °
Mon
15 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Kapen tre shqiptarë/Sekuestrohen 83 kilogramë kokainë

(Skenderbeu.info)- Kapen tre shqiptarë/Sekuestrohen 83 kilogramë kokainë Një operacion i...

Kapen 241 kilogramë kokainë në një varkë

(Skenderbeu.info)-Kapen 241 kilogramë kokainë në një varkë Policia Kombëtare Kolumbiane,...

Plumba në Kavajë, dy të vrarë

(Skenderbeu.info)-Plumba në Kavajë, dy të vrarë Një ngjarje e rëndë...

FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit

(Skenderbeu.info)-FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit Drejtorit sportiv të Tottenhamit,...

Gjendet pa shenja jete në përrua 36-vjeçari në Mat

(Skenderbeu.info)-Gjendet pa shenja jete në përrua 36-vjeçari në Mat Policia...

Imazhe të tjera të prototipit Tesla Cybertruck, i mungon fshirësja masive e xhamit

(Skenderbeu.info)-Imazhe të tjera të prototipit Tesla Cybertruck, i mungon...

Pesë modelet e xhinseve që do të shënojnë stinën e pranverës

(Skenderbeu.info)-Pesë modelet e xhinseve që do të shënojnë stinën...

Racion i cili do t’ju mbajë të ngopur gjatë gjithë ditës!

(Skenderbeu.info)-Racion i cili do t’ju mbajë të ngopur gjatë...
Raporto