Ujori

Ka një tendencë për të tepruar gjërat ose për të shtyrë kufijtë tuaj sot, të dashur Ujorë. Ju jeni më të ndjeshëm ndaj proceseve që ndihen të mërzitshme ose të pakuptimta, të cilat mund të shkaktojnë shqetësim. Ndërsa sigurisht që mund ta përdorni këtë energji për të bërë ndryshime, tani për tani, mund t’i shihni gjërat në ekstreme dhe është më mirë të riteni dhe të moderoni veten. Nëse synoni të frenoni vendimet tani, atëherë është koha e mirë për të shtrirë imagjinatën tuaj dhe për të marrë parasysh mundësi të reja. Gjithashtu sot, Venusi fillon kalimin e saj në shtëpinë tuaj të dymbëdhjetë diellore, ku do të ndikojë deri më 2 janar. Ju mund të dëshironi më shumë kuptim në jetën tuaj të dashurisë nëse mungon, ose mund të jeni të pasigurt për ndjenjat tuaja për momentin. Të shikosh prapa para se të ecësh përpara ka më shumë kuptim dhe është një përdorim i mirë i këtij cikli. Mund të jetë një periudhë e qetë ose private për marrëdhëniet e dashurisë, dhe gjithashtu mund të jetë një kohë kur merrni kënaqësi të veçantë në jetën tuaj private. Tretja e përvojave të fundit mund të jetë një proces shpërblyes. Jeni më shumë në kontakt me dhembshurinë tuaj, gjë që mund t’ju tërheqë te njerëzit që kanë nevojë për ndihmë. Përfitimet mund të vijnë përmes përpjekjeve në prapaskenë.
Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1kmh
75 %
Fri
15 °
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
12 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France / Ja pse!

(Skenderbeu.info)-Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç...

Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh

(Skenderbeu.info)-Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh Shpëtohet arushi i...

Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo

(Skenderbeu.info) Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto...

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund...

Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve

(Skenderbeu.info)-Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti...

Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve

(Skenderbeu.info) Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e...

Shkaterrohen dymbëdhjetë plantacione të marijuanës në vendin bask

(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dymbëdhjetë plantacione të marijuanës në vendin bask Guarda Civil...

Shpërthen vullkani Mauna Loa në Hawaii për herë të parë në gati 40 vjet

(Skenderbeu.info) Shpërthen vullkani Mauna Loa në Hawaii për herë...
Raporto