Shigjetari

Rivendosja e ekuilibrit në jetën tuaj mund të jetë në fokus me Hënën në sektorin tuaj të partneritetit gjatë gjithë ditës, i dashur Shigjetar. Dita e sotme favorizon një qasje të pjekur dhe të drejtpërdrejtë në marrëdhëniet tuaja. Megjithatë, mund të ketë pak humor dhe shqetësim, pasi jeni më të uritur se zakonisht për dashuri, por mund të mos jeni veçanërisht të kënaqur me atë që ju del përpara. Shqetësimet janë të shumta dhe do t’ju duhet kohë për t’u freskuar. Ndërsa dita përparon, është më e lehtë të përqendrohesh. Transitet ju inkurajojnë të mësoni nga ndërveprimet tuaja dhe të përfitoni sa më shumë prej tyre.
Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mon
0 °
Tue
6 °
Wed
7 °
Thu
8 °
Fri
10 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona

(Skenderbeu.info)-Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona Njësitë e Marinës...

Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos

(Skenderbeu.info)-Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes...

Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane

(Skenderbeu.info)-Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane Droga...

Një ton hashash u kap brenda Marokut

(Skenderbeu.info)-Një ton hashash u kap brenda Marokut Anëtarët e Drejtorisë...

Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën

(Skenderbeu.info)-Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion...

Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi

(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi Autoritetet boliviane shkatërruan dy...

Shkaterrohet një nga rrjetet më të fuqishme të trafikut të kokainës në Europë

(Skenderbeu.info)-Shkaterrohet një nga rrjetet më të fuqishme të trafikut...

Me 1 kg kokainë e marijuanë/ Arrestohet shpërndarësi shqiptar i drogës

(Skenderbeu.info)-Me 1 kg kokainë e marijuanë/ Arrestohet shpërndarësi shqiptar...
Raporto