Peshqit

Sot në fillim, tendenca është të teproni ose të flisni shumë shpejt, i dashur Peshq, duke çuar në probleme të vogla. Jupiteri në shenjën tuaj është në aspektin sfidues ndaj Venusit, duke ju bërë të dëshironi më shumë nga jeta juaj. Kini parasysh se edhe nëse merrni atë që dëshironi, ajo mund të mos kënaqë nëse nuk jeni në kontakt me nevojat tuaja aktuale. Kini kujdes për të vepruar jashtë karakterit sot, duke synuar të shmangni ekzagjerimet. Vetëpërmbajtja dhe durimi mund ta shpëtojnë ditën, dhe ju mund të kënaqeni teksa argëtoni ndjenja të reja ose zbuloni kënaqësi të panjohura. Gjithashtu sot, Afërdita hyn në shtëpinë tuaj të njëmbëdhjetë diellore për të qëndruar deri më 2 janar, dhe në javët në vijim, ju jeni më të përgjegjshëm. Të tjerëve u pëlqen veçanërisht shoqëria, komentet dhe kontributi juaj. Ju jeni personalisht popullor dhe i pozicionuar mirë për t’u lidhur me njerëz me të njëjtin mendim. Miqtë mund të sjellin më shumë kënaqësi në jetën tuaj, ndoshta sepse janë më të hapur ose të disponueshëm. Në një nivel tjetër, ju mund të gjeni më shumë kënaqësi duke krijuar plane, ide dhe qëllime të reja për aktivitete më të kënaqshme dhe të lumtura. Është një kohë e mirë për t’u lidhur, eksperimentuar dhe eksploruar – do të mësoni më shumë për shijet dhe nevojat tuaja. Ju keni një marrëdhënie më të shëndetshme me nevojën tuaj për kënaqësi, gëzim dhe miqësi në javët në vazhdim.
Tirana
broken clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
49 %
4.6kmh
75 %
Fri
18 °
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
12 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France / Ja pse!

(Skenderbeu.info)-Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç...

Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh

(Skenderbeu.info)-Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh Shpëtohet arushi i...

Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo

(Skenderbeu.info) Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto...

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund...

Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve

(Skenderbeu.info)-Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti...

Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve

(Skenderbeu.info) Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e...

Shkaterrohen dymbëdhjetë plantacione të marijuanës në vendin bask

(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dymbëdhjetë plantacione të marijuanës në vendin bask Guarda Civil...

Shpërthen vullkani Mauna Loa në Hawaii për herë të parë në gati 40 vjet

(Skenderbeu.info) Shpërthen vullkani Mauna Loa në Hawaii për herë...
Raporto