Peshorja

Dita sjell energji të lehtë për negociata dhe marrëveshje, të dashur Peshore. Lidhja, të mësuarit dhe ndarja janë në favor. Në një marrëdhënie një me një, ju jeni gati të shihni se ku mund të bëhen ndryshime për të bërë përmirësime. Me Neptunin që i vjen fundi i retrogradit, ju po ktheni një cep dhe po ndiheni më mirë për përpjekjet tuaja për të përmirësuar punën, shëndetin dhe rutinat e përditshme. Ky ndryshim ju ndihmon të pastroni mendjen nga faji ose shqetësimi. Në javët në vazhdim, ju po rinovoni besimin tuaj në atë që bëni ose në idenë se do të vijë më shumë kuptim. Jeta juaj nuk rregullohet brenda natës me ndryshimin e drejtimit të Neptunit, por ju ndiheni pak më të sigurt se mund të ktheni disa probleme.
Tirana
cielo sereno
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Ven
11 °
Sab
16 °
Dom
13 °
Lun
15 °
Mar
16 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Brazili, Neymar u jep shpresë tifozëve

(Skenderbeu.info)-Brazili, Neymar u jep shpresë tifozëve. “Mendoj se Neymar do...

Diavel MU, cfarë suksesi: versioni R tani është në pritje

(Skenderbeu.info)-Diavel MU, cfarë suksesi: versioni R tani është në...

Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas

(Skenderbeu.info)-Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas, Detroit goditi...

Botërori 2022, Gana-Uruguay 0-2

(Skenderbeu.info)-Botërori 2022, Gana-Uruguay 0-2: Celeste fiton por eliminohet. Dopieta...

Kupa e Botës 2022, Korea e Jugut-Portugali 2-1

(Skenderbeu.info)-Kupa e Botës 2022, Korea e Jugut-Portugali 2-1: Hee-Chan...

Collina: “Kjo është arsyeja pse rikuperimi është shtuar”

(Skenderbeu.info)-Collina: "Kjo është arsyeja pse rikuperimi është shtuar" Komisioni i...

Padel: Skena Premier në Milano, me shumë emra të mëdhenj

(Skenderbeu.info)-Padel: Skena Premier në Milano, me shumë emra të...

Kupa e Botës: Luis Enrique, kjo humbje na shërben si një paralajmërim

(Skenderbeu.info)-Kupa e Botës: Luis Enrique, kjo humbje na shërben...
Raporto