Gaforrja

Dielli sapo u zhvendos në shtëpinë tuaj të dhjetë diellore, i dashur Gaforre, ku do të vazhdojë të kalojë deri më 20 prill. Gjatë këtij cikli, egoja dhe identiteti juaj janë të lidhura me pozitën tuaj profesionale ose shoqërore, atë që të tjerët mendojnë për ju dhe aftësinë tuaj për të përmbushur përgjegjësitë tuaja. Duke i lënë këto gjëra të rrëshqasin do t’ju shqetësojë. Ju gjithashtu bini në sy më shumë se zakonisht – të tjerët vërejnë se çfarë keni bërë ose ende duhet të bëni. Sot, një Hënë e Re ndodh në këtë sektor, duke sjellë një ngarkesë energjie për të xhiruar për yjet! Ambiciet tuaja janë të larta, ndoshta në kulmin e tyre, dhe ju jeni gati të ndiqni qëllimet tuaja dhe të bëni ndryshimet e nevojshme në jetën tuaj. Ka të ngjarë të ketë disa pengesa për të kapërcyer, por këto mund t’ju ndihmojnë të ecni përpara. Dalloni midis të qenit impulsiv dhe nderimit të impulseve tuaja. Ju dëshironi të merrni drejtimin dhe iniciativën. Në ditët në vijim, do të jeni më të qartë për të lënë diçka pas jush për të ecur përpara. Një projekt i ri, imazh ose një kontratë e re për karrierën tuaj mund të jetë në punë në javët në vijim.
Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
39 %
1.5kmh
0 %
Fri
18 °
Sat
16 °
Sun
16 °
Mon
15 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Sekuestrohen rreth 20 mijë dollarë në kufi, ndalohet malazezi

(Skenderbeu.info)-Sekuestrohen rreth 20 mijë dollarë në kufi, ndalohet malazezi Policia...

Sulmi ndaj “Top Channel”/ Dumani: Jemi aty, nëse do të dalë diçka do të veprojmë

(Skenderbeu.info)-Sulmi ndaj "Top Channel"/ Dumani: Jemi aty, nëse do...

Kapen tre shqiptarë/Sekuestrohen 83 kilogramë kokainë

(Skenderbeu.info)- Kapen tre shqiptarë/Sekuestrohen 83 kilogramë kokainë Një operacion i...

Kapen 241 kilogramë kokainë në një varkë

(Skenderbeu.info)-Kapen 241 kilogramë kokainë në një varkë Policia Kombëtare Kolumbiane,...

Plumba në Kavajë, dy të vrarë

(Skenderbeu.info)-Plumba në Kavajë, dy të vrarë Një ngjarje e rëndë...

FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit

(Skenderbeu.info)-FIFA dënon drejtorin sportiv të Tottenhamit Drejtorit sportiv të Tottenhamit,...

Gjendet pa shenja jete në përrua 36-vjeçari në Mat

(Skenderbeu.info)-Gjendet pa shenja jete në përrua 36-vjeçari në Mat Policia...

Imazhe të tjera të prototipit Tesla Cybertruck, i mungon fshirësja masive e xhamit

(Skenderbeu.info)-Imazhe të tjera të prototipit Tesla Cybertruck, i mungon...
Raporto