Demi

Tranzitat herët sot priren të çojnë në gjykim të gabuar, por ato janë të mira për të zgjatur mendjen tuaj, i dashur Dem. Kini parasysh se pritshmëritë jorealiste nuk ju bëjnë asnjë favor. Kujdes për të shkuar shumë larg, duke ndjekur diçka që mund të mos e dëshironi vërtet. Me vetëdijen, mund të zbuloni fusha të jetës suaj që kanë nevojë për një përmirësim ose vëmendje të veçantë. Mund të shfaqet një perspektivë e re. Shqetësimi i nxitur sot mund të japë të dhëna se çfarë mund të mungojë në jetën tuaj. Megjithatë, mund të jetë më mirë që të shmangni shtrirjen shumë të hollë. Gjithashtu sot, Venusi hyn në një shenjë të re. Deri më 2 janar, të mësuarit, publikimi dhe komunikimi janë në favor më të fortë dhe magnetizmi personal është i lartë. Do të hapni sytë për argëtime dhe projekte të reja dhe emocionuese. Mund të ketë eksitim, motivim dhe ndoshta edhe dashuri të lidhur me mësimin ose aktivitetet në internet. Është një cikël për të shprehur dashuritë tuaja me besim dhe optimist. Ju mund të kaloni më shumë nga koha juaj e lirë duke mësuar dhe ndarë idetë. Ndjenja juaj e pamjes më të madhe ju ndihmon të lulëzoni dhe keni ndjenjën se po krijoni fatin tuaj dhe po krijoni suksesin tuaj.
Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1kmh
75 %
Fri
15 °
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
12 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France / Ja pse!

(Skenderbeu.info)-Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç...

Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh

(Skenderbeu.info)-Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh Shpëtohet arushi i...

Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo

(Skenderbeu.info) Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto...

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund...

Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve

(Skenderbeu.info)-Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti...

Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve

(Skenderbeu.info) Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e...

Shkaterrohen dymbëdhjetë plantacione të marijuanës në vendin bask

(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dymbëdhjetë plantacione të marijuanës në vendin bask Guarda Civil...

Shpërthen vullkani Mauna Loa në Hawaii për herë të parë në gati 40 vjet

(Skenderbeu.info) Shpërthen vullkani Mauna Loa në Hawaii për herë...
Raporto