Dashi

Hëna e kalon ditën në shenjën tuaj, Dashi i dashur, duke u harmonizuar me Diellin dhe duke mbështetur një rrjedhë të natyrshme për vetë-shprehjen tuaj. Do të gjeni njerëz më bashkëpunues me ju. Energjitë e sotme inkurajojnë gjithashtu heqjen dorë nga zakonet e këqija dhe zhgënjimet e së kaluarës. Neptuni është gati të kthehet direkt pas muajsh lëvizjeje retrograde, duke ju ndihmuar të vendosni se cilët elementë të jetës suaj duhet të përfundojnë ose të shkojnë në një raft. Kushtojini vëmendje të veçantë aktiviteteve që ju ndihmojnë të relaksoheni dhe të dekompresoni tani për rezultatet më të mira, por lini pak hapësirë për aktivitete në formë të lirë që ushqejnë shpirtin tuaj dhe kënaqin kruajtjen tuaj për të mësuar dhe zbuluar. Gjatë javëve në vijim, llogaritja në intuitën tuaj vjen natyrshëm pas një periudhe pyetjesh ose hamendësimi të dytë të instinkteve tuaja. Informacioni dhe sinjalet që po merrni janë përmirësuar dhe më të besueshme, ose aftësia juaj për t’i përpunuar ato rritet. Të besosh një gënjeshtër që po i thua vetes, mund të humbasë besimin tënd tek vetja, tek të tjerët dhe në vetë jetën. Është koha për ta lënë pas zvarritjen.

Tirana
cielo sereno
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Ven
11 °
Sab
16 °
Dom
13 °
Lun
15 °
Mar
16 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Ski, Kupa e Botës: Sofia Goggia e mahnitshme

(Skenderbeu.info)-Ski, Kupa e Botës: Sofia Goggia e mahnitshme, triumfon...

Leao, prioritet absolut për rinovimin me Milanin

(Skenderbeu.info)-Leao, prioritet absolut për rinovimin me Milanin. Synoni Ziyech...

Pelé ka infeksion respirator, raport mjekësor

(Skenderbeu.info)-Futboll: Pelé ka infeksion respirator, raport mjekësor. Pelé është diagnostikuar...

Brazili, Neymar u jep shpresë tifozëve

(Skenderbeu.info)-Brazili, Neymar u jep shpresë tifozëve. “Mendoj se Neymar do...

Diavel MU, cfarë suksesi: versioni R tani është në pritje

(Skenderbeu.info)-Diavel MU, cfarë suksesi: versioni R tani është në...

Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas

(Skenderbeu.info)-Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas, Detroit goditi...

Botërori 2022, Gana-Uruguay 0-2

(Skenderbeu.info)-Botërori 2022, Gana-Uruguay 0-2: Celeste fiton por eliminohet. Dopieta...

Kupa e Botës 2022, Korea e Jugut-Portugali 2-1

(Skenderbeu.info)-Kupa e Botës 2022, Korea e Jugut-Portugali 2-1: Hee-Chan...
Raporto