Bricjapi

Kujdes për fillimin e diçkaje shumë shpejt sot, pasi mund të digjet në mënyrë të ngjashme, i dashur Bricjap, për shkak të një tranziti Venus-Jupiter. Një humor i mirë ose një mbivlerësim i ndjenjave dhe aftësive mund të çojë në marrjen e angazhimeve ose premtimeve për të cilat më vonë pendoheni. Kënaquni, por rituni ashtu siç bëni dhe përpiquni të mos i komunikoni ndjenjat shumë shpejt. Zgjerimi është i mirë, por moderimi është çelësi i suksesit, edhe nëse keni dëshirë të arrini yjet. Gjendja qetësohet ndërsa dita përparon. Gjithashtu sot, Venusi hyn në shenjën tuaj dhe ju do ta prisni këtë planet të këndshëm deri më 2 janar. Me këtë tranzit, ju jeni më shprehës dhe të sigurt për dashuritë tuaja. Njerëzit vlerësojnë stilin tuaj dhe tiparet e personalitetit që ju vijnë natyrshëm. Ju po jepni vibe të mira dhe po i merrni ato me radhë! Janë gjithashtu disa javë të shkëlqyera për çështjet e karrierës dhe reputacionit. Ju po krijoni vetë-pranim dhe po ndiheni më rehat në lëkurën tuaj.
Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1kmh
75 %
Fri
15 °
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
12 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France / Ja pse!

(Skenderbeu.info)-Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç...

Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh

(Skenderbeu.info)-Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh Shpëtohet arushi i...

Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo

(Skenderbeu.info) Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto...

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund...

Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve

(Skenderbeu.info)-Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti...

Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve

(Skenderbeu.info) Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e...

Shkaterrohen dymbëdhjetë plantacione të marijuanës në vendin bask

(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dymbëdhjetë plantacione të marijuanës në vendin bask Guarda Civil...

Shpërthen vullkani Mauna Loa në Hawaii për herë të parë në gati 40 vjet

(Skenderbeu.info) Shpërthen vullkani Mauna Loa në Hawaii për herë...
Raporto