Binjakët

Ju mund të kërkoni pa pushim më shumë kënaqësi ose kuptim herët sot, i dashur Binjakë, por duhet të kujdeseni për pritshmëri jorealiste. Tendenca është të qëlloni shumë lart ose të ndiqni gjërat që nuk i dëshironi apo nuk keni nevojë vërtet. Përkohësisht, problemet e marrëdhënieve mund të zmadhohen nëse pritshmëritë shpërthejnë. Mbani në mend se të tjerët mund të mos ju shohin qartë, ose ata mund të keqkuptojnë veprimet ose dashuritë tuaja. Ndjeni dëshirat tuaja dhe shijoni ato, por jini të kujdesshëm ndaj atyre që janë shumë të papritura ose të jashtëzakonshme për të qenë të vërteta. Ndërveprimet tuaja mund të jenë të këndshme pikante ose të nxisin intimitetin me Venusin që lëviz në shtëpinë tuaj të tetë diellore për të qëndruar deri më 2 janar. Ju mund të ndiheni të pasionuar për një person ose një ide në javët në vijim. Është një kohë përrallore për të njohur veten më mirë ndërsa jeni në kontakt me nevojat dhe dëshirat tuaja më të thella. Në fund të fundit, marrëdhëniet ka të ngjarë të forcohen pasi e kuptoni veten më mirë. Me para dhe dashuri, ju jeni më strategjik dhe vëzhgues sesa spontan. Kjo periudhë është një nga më të mirat për të tërhequr mbështetjen që ju nevojitet ose për një kënaqësi të veçantë të jetës suaj intime, qoftë me të tjerët apo në marrëdhëniet me veten tuaj.

Tirana
broken clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
49 %
4.6kmh
75 %
Fri
18 °
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
12 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France / Ja pse!

(Skenderbeu.info)-Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç...

Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh

(Skenderbeu.info)-Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh Shpëtohet arushi i...

Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo

(Skenderbeu.info) Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto...

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund...

Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve

(Skenderbeu.info)-Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti...

Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve

(Skenderbeu.info) Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e...

Shkaterrohen dymbëdhjetë plantacione të marijuanës në vendin bask

(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dymbëdhjetë plantacione të marijuanës në vendin bask Guarda Civil...

Shpërthen vullkani Mauna Loa në Hawaii për herë të parë në gati 40 vjet

(Skenderbeu.info) Shpërthen vullkani Mauna Loa në Hawaii për herë...
Raporto