Akrepi

Në përgjithësi ka energji shumë motivuese me ju për të kryer gjërat, për të ndjekur mirëqenien dhe për të shijuar rutinat tuaja, i dashur Akrep. Sot, dëshira juaj për t’u kënaqur është e fortë dhe duket se konkurron me këtë shtysë. Ndërsa mund të ndiheni disi të ndarë mes punës dhe lojës sot, kujtojini vetes se keni mjaft kohë për të gjetur ekuilibrin e duhur. Edhe pse jeta nuk rrjedh natyrshëm sot, ju mund të gjeni mënyra për të shijuar veten dhe për të qenë produktiv. Nevoja juaj për të vëzhguar dhe reflektuar është më e fortë se zakonisht me Hënën në shtëpinë tuaj të tetë diellore gjatë gjithë ditës, dhe ju jeni duke përpunuar ndjenjat tuaja dhe ngjarjet e fundit.

Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mon
0 °
Tue
6 °
Wed
7 °
Thu
8 °
Fri
10 °

Lajmet e fundit

Lajme të tjera
NGJASHME

Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona

(Skenderbeu.info)-Kapen 550 kilogramë kokainë/ Arrestohen 2 persona Njësitë e Marinës...

Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes kakaos

(Skenderbeu.info)-Kapet 1.3 ton kokainë në Barcelonë e fshehur mes...

Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane

(Skenderbeu.info)-Kapen 213 kilogramë kokainë në një ngarkese me banane Droga...

Një ton hashash u kap brenda Marokut

(Skenderbeu.info)-Një ton hashash u kap brenda Marokut Anëtarët e Drejtorisë...

Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion Holandën

(Skenderbeu.info)-Kapen 115 kilogramë heroinë në një kamion me destinacion...

Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi

(Skenderbeu.info)-Shkaterrohen dy laboratorë kokaine në Bolivi Autoritetet boliviane shkatërruan dy...

Shkaterrohet një nga rrjetet më të fuqishme të trafikut të kokainës në Europë

(Skenderbeu.info)-Shkaterrohet një nga rrjetet më të fuqishme të trafikut...

Me 1 kg kokainë e marijuanë/ Arrestohet shpërndarësi shqiptar i drogës

(Skenderbeu.info)-Me 1 kg kokainë e marijuanë/ Arrestohet shpërndarësi shqiptar...
Raporto