fbpx

Horoskopi për ditën e enjte 15 shtator 2022

(Skenderbeu.info) Horoskopi për ditën e enjte 15 shtator 2022

DASHI

Me një hënë të shkëlqyer që po afron, gati për t’ju mbrojtur, mund të merrni kënaqësi të mëdha. Marrëdhëniet ndërpersonale dhe ato të punës janë të favorshme. Para se të shprehni një mendim, është mirë të analizoni me qetësi të mirat dhe të këqijat. Rrezikoni të bëni gabime për të cilat do të përfundoni duke u penduar.

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox për ditën e enjte (15 shtator 2022), në dashuri është sigurisht paraqitet një periudhë e rëndësishme dhe me fat. Megjithatë, nëse ka pasur probleme dhe diskutime, përpiquni të kuptoni se çfarë nuk shkon në çift. Në punë ndiheni të plotësuar dhe të kënaqur.

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, shumë konflikte në dashuri rrezikojnë t’ju penalizojnë. Ka diçka që nuk shkon siç do të dëshironit sepse ndodheni në një situatë të fortë trazirash. Mundohuni të qëndroni të qetë. Në përgjithësi, lëvizni me diplomaci dhe mos fajësoni shumë kolegët dhe eprorët.

GAFORRJA

E dashur Gaforre, ndiheni më të fortë se kurrë, sikur favori i yjeve ju ka dhënë një nxitje dhe dëshirë të re për të dashuruar. Lajme të mira mund të vijnë në punë, veçanërisht për ata që kërkojnë një punë të re. Mos u mbyllni në shtëpi, por dilni dhe kërkoni stimuj dhe mundësi të reja.

LUANI

Sipas horoskopit të ditës së enjte (15 shtator 2022) të Paolo Fox-it, ju vini nga një periudhë diskutimesh të vazhdueshme me partnerin tuaj,  gjë që iu ka hequr qetësi në çift. Në punë është një kohë e shkëlqyer për ata që duan të bëjnë karrierë dhe të demonstrojnë cilësitë e tyre.

PESHORJA

Peshore të dashura, ditë interesante për ndjenjat, takime të reja po vijnë. Ata që janë beqarë mund të gjejnë një shpirt binjak, e rëndësishme është të dilni dhe të merreni me punë, jo të rrini të mbyllur në shtëpi duke pritur Godot. Në punë realizoni projektet tuaja, edhe nëse gjithçka duket e bllokuar për momentin.

VIRGJËRESHA

E dashur Virgjëreshë, gjatë ditës së enjte – Hëna paraqitet e shkëlqyer për ndjenjat, por mund të largoni kënaqësi të mëdha. Shpenzimet duken paksa të ekzagjeruara. Kujdes në punë! Kufizoni shpenzimet e panevojshme nëse nuk doni të futeni në telashe.

AKREPI

I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 15 shtator 2022), një person që ju interesoni veçanërisht është larg. Kjo ju bën të ndiheni keq dhe nuk ju lejon të veproni me qetësi. Në punë, shikoni nga e ardhmja. Ju presin sfida komplekse por fituese.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, raportet e fundit nuk kanë qenë shumë të suksesshme dhe bindëse. Ju mungon diçka, por nuk jeni të sigurt se çfarë. Ka një periudhë rikuperimi në punë. Ju vini nga një fazë e komplikuar, por mund të rikuperoni duke qenë të kujdesshëm. E keni atë që duhet për të bërë mirë.

BRICJAPI

I dashur Bricjap, nëse keni mbyllur një histori kohët e fundit, është koha të përveshni mëngët dhe të mos merrni me atë çështje. Është e qartë se, nuk ishte e duhura. Në punë mund të merrni lajme të mira. Ndoshta nuk ju pëlqen ajo që po bëni për momentin, por viti 2023 po vjen dhe bashkë me të edhe shumë lajme të reja.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 15 shtator 2022), largoni njerëzit që ju shqetësojnë ose provoni të gjitha shanset, për të vënë në lëvizje diçka. Për personat e vetëpunësuar, kjo është një kohë e mirë për të kuptuar se çfarë po ndodh. Në cilën rrugë po shkoni?

PESHQIT

Të dashur Peshq, përpiquni të sqaroheni me një person me të cilin keni pasur grindje dhe diskutime. Mund të përfitoni nga kjo ditë edhe në planin sentimental, për të njohur dhe gjetur një shpirt binjak. Ndryshime të mëdha vijnë në punë, prandaj përveshni mëngët. /Liberale.al/

LËR NJË KOMENT

Vendosni komentin
Vendosni emrin tuaj

Lajmet e fundit

Parkim Kaliforni

Hapi tjetër për ndotjen klimatike: Reforma e parkimit

0
(Skenderbeu.info) Hapi tjetër për ndotjen klimatike: Reforma e parkimit. Kalifornia më në fund është gati të heqë kërkesat e parkimit në të gjithë shtetin....
Izrael, Viti i ri

Izrael: fillon viti 5783, sinagogat plot, por policia në gadishmëri

0
(Skenderbeu.info) Izrael: fillon viti 5783, sinagogat plot, por policia në gadishmëri Siç e kërkon tradita, Izraeli feston sonte fillimin e vitit 5783 nga krijimi hyjnor...
Deti Mesdhe

Aciditeti po shkatërron florën dhe faunën e Detit Mesdhe

0
(Skenderbeu.info) Aciditeti po shkatërron florën dhe faunën e Detit Mesdhe Sipas një studimi të ri të kryer nga Instituti Kombëtar i Oqeanografisë dhe Gjeofizikës Eksperimentale...
Sllovenia-Huawei

Sllovenia drejt neutralitetit teknologjik

0
(Skenderbeu.info) Sllovenia drejt neutralitetit teknologjik Qeveria sllovene duket se ka zbutur qëndrimet e saj për ligjin e komunikimeve elektronike, në ndryshim nga ekzekutivi i mëparshëm...
Josef Borell

Borrelli: Të marrim seriozisht kërcënimin bërthamor të Putinit

0
(Skenderbeu.info) Borrelli: Të marrim seriozisht kërcënimin bërthamor të Putinit Përfaqësuesi i Lartë i BE-së për Politikën e Jashtme, Josep Borrell, duke folur për BBC ka...
Olaf Scholz

Emiratet dhe Gjermania nënshkruajnë marrëveshje për furnizimin me gaz

0
(Skenderbeu.info) Emiratet dhe Gjermania nënshkruajnë marrëveshje për furnizimin me gaz Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Gjermania nënshkruan gjatë një vizite të kancelarit gjerman Olaf Scholz...

Lajme të tjera
NGJASHME

Hapi tjetër për ndotjen klimatike: Reforma e parkimit

(Skenderbeu.info) Hapi tjetër për ndotjen klimatike: Reforma e parkimit....

Aciditeti po shkatërron florën dhe faunën e Detit Mesdhe

(Skenderbeu.info) Aciditeti po shkatërron florën dhe faunën e Detit...

Ekspertet:Sulme te tjera kibernetike priten nga Irani

(Skenderbeu.info)-Ekspertet:Sulme te tjera kibernetike priten nga Irani Brenda kesaj vere,...

Horoskopi 25 shtator 2022

(Skenderbeu.info)  Horoskopi 25 shtator 2022 Dashi Gjatë kësaj dite do dini...

Korçe/Abuzohet me çmimin e druve

(Skenderbeu.info)-Korçe/Abuzohet me çmimin e druve Kriza e cmimeve ne teresi...

Fermeret lushnjare ne krize nga mungesa e tregut

(Skenderbeu.info)-Fermeret lushnjare ne krize nga mungesa e tregut. Shkaku...

Pedagogët nuk tërhiqen

(Skenderbeu.info)-Pedagogët nuk tërhiqen pasi nuk u arrit zgjidhja per...
Raporto