(Skenderbeu.info)-Greqia goditet nga tërmeti, ja sa ishte magnituda

Një tërmet ka goditur mbrëmjen e sotme ishullin e Kretës në Greqi. Tërmeti ka qenë me magnitudë 4.3 të shkallës rihter.

Aktualisht nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale.

Greqia goditet nga tërmeti, ja sa ishte magnituda. Një tërmet ka goditur mbrëmjen e sotme ishullin e Kretës në Greqi.nuk raportohet për lëndime në njerëz
Greqi goditet nga tërmeti,
Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1kmh
75 %
Fri
15 °
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
12 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

perzevativ

Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France / Ja pse!

0
(Skenderbeu.info)-Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France Të rinjtë në Francë...
ariu shqiptar

Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh

0
(Skenderbeu.info)-Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh Shpëtohet arushi i fundit i restorantit në Shqipëri...
Çmimi special i qytetit të Ladispolit për librin 'Ukraina

Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo

0
(Skenderbeu.info) Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo. Ceremonia e ndarjes së...
Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

0
(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund beqarisë. Ish-konkurrenti i përputhen Beart...
Brittney Griner

Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve

0
(Skenderbeu.info)-Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve Basketbollistja Giner Brittney, një...
Centrali bërthamor Zaporiyia në Ukrainë

Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve

0
(Skenderbeu.info) Kompania bërthamore ukrainase akuzon Rusinë për rrëmbimin e tre punëtorëve. Kompania bërthamore ukrainase...

Lajme të tjera
NGJASHME

Kosova kërkon nga BE statusin e vendit kandidat

(Skenderbeu.info)-Kosova kërkon nga BE statusin e vendit kandidat Kosova njofton...

Sulmohen gazetarët në veri te Kosoves nga persona të maskuar

(Skendenrbeu.info)-Sulmohen gazetarët në veri te Kosoves nga persona të...

Aksident i rende me 1 viktimë dhe 5 të plagosur në Kosovë

(Skenderbeu.info)-Aksident i rende me 1 viktimë dhe 5 të...

Shkup/ Alarm për bombë në Bankën Popullore

(Skenderbeu.info)-Shkup/ Alarm për bombë në Bankën Popullore Në Maqedoninë e...

Sërish shpërthime me bombe në Mitrovicën e Veriut

(Skenderbeu.info)-Sërish shpërthime me bombe në Mitrovicën e Veriut Sërish dy...

Tjetër shpërthim në Mitrovicën e Veriut

(Skenderbeu.info)-Tjetër shpërthim në Mitrovicën e Veriut Një shpërthim i fundit...

Policia plagosi 16-vjeçarin/ Protesta të dhunshme në Greqi, plagosen 10 policë

(Skenderbeu.info)-Policia plagosi 16-vjeçarin / Protesta të dhunshme në Greqi,...

Kapet me drogë në Selanik/ Arrestohet 37-vjeçari shqiptar

(Skenderbeu.info)-Kapet me drogë në Selanik/ Arrestohet 37-vjeçari shqiptar Nje shqiptar...
Raporto