E quajti fanse, Balina Bodinaku i përgjigjet Arbanës: Nuk mund ta marr seriozisht…

(Skenderbeu.info)-E quajti fanse, Balina Bodinaku i përgjigjet Arbanës: Nuk mund ta marr seriozisht…

Mbrëmë u mbajt “Post Big Brother VIP2” dhe në studio nuk munguan diskutimet dhe përplasjet. Gjatë këtyre diskutimeve Arbana Osmani risolli ndërmend debatet brenda shtëpisë.
Zhaklina dukej shumë e indinjuar me Kiarën dhe Efin e cila kërkonte një ‘më fal’ prej tyre dhe Arbana ndërhyn duke thënë:
“Ndoshta do e kishit pasur më të lehtë të bëheshit fansa, vitin e kaluar kemi pasur edhe opinionistë që janë bërë fansa…”
Ok edhe një fëmijë do e kuptonte se e kishte për Balina Bodinakun që u përfol aq shumë për preferencën e saj kundrejt Donald Veshajt.
Por nga ana e Balinës nuk mungoi një koment. Nëpërmjet një videoje në profilin e saj në “Instagram”, Balina shprehet:
“Në lidhje me komentin e Arbanës, unë personalisht e kam të vështirë ta marr seriozisht, pasi ka qenë vetë Arbana ajo që më ka ftuar për të qenë sërish pjesë e ‘BBV 2’, si opinioniste.Kështu që në rrethana të tjera, mbrëmë do më kishte pasur nëstudioo. Kështu që qetësohuni, them se ka qenë shaka”,shprehet Balina.
Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
40 %
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
26 °
Wed
25 °
Thu
19 °

Lajmet e fundit

Android 14 Beta 3 sjell veçori të reja specifike për lapsin ‘stylus’

0
(Skenderbeu.info)-Android 14 Beta 3 sjell veçori të reja specifike për lapsin ‘stylus’ Më interesantja është...

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

0
(Skenderbeu.info)-Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune Eleganca garantohet nga nuancat...

Tërmet në Greqi, nuk raportohet për viktima

0
(Skenderbeu.info)-Tërmet në Greqi, nuk raportohet për viktima Shteti grek është goditur nga një tërmet, por...

Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare...

0
(Skenderbeu.info)-Sezoni turistik në Shqipëri, më 15 qershor hapen 30 qendra shëndetësore në zonat bregdetare...

Pesë arsye përse duhet të hani vezë më shpesh

0
(Skenderbeu.info)-Pesë arsye përse duhet të hani vezë më shpesh Veza është një nga ushqimet më...

Sulm terrorist në Somali, militantët islamikë vrasin me armë zjarri 9 persona

0
(Skenderbeu.info)-Sulm terrorist në Somali, militantët islamikë vrasin me armë zjarri 9 persona Një sulm terrorist...

Lajme të tjera
NGJASHME

Jennifer Aniston po merr pak pushim nga aktrimi

(Skenderbeu.info)-Jennifer Aniston po merr pak pushim nga aktrimi Ndonjëherë fokusohemi...

‘Lëpin aty ku pështyn’/ Luizi në ‘Përputhen’ dhe pse e shau si format

(Skenderbeu.info)-‘Lëpin aty ku pështyn’/ Luizi në 'Përputhen' dhe pse...

Në prag të dasmës, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me ‘ahengun’

(Skenderbeu.info)-Në prag të dasmës, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj...

3 mënyra se si mund të jesh duke e dëmtuar lidhjen tënde

(Skenderbeu.info)-3 mënyra se si mund të jesh duke e...

4 shenjat e horoskopit që ‘fusin hundët’ në punët e të tjerëve

(Skenderbeu.info)-4 shenjat e horoskopit që ‘fusin hundët’ në punët...

“Përjetësisht” nuk do të jetë kënga e fundit që Luizi punon

(Skenderbeu.info)-“Përjetësisht” nuk do të jetë kënga e fundit që...

Kjo këngëtare e njohur do të performojë në finalen e UEFA Champions League

(Skenderbeu.info)-Kjo këngëtare e njohur do të performojë në finalen...

Dua Lipa kritikon Suella Braverman: Komentet tuaja për shqiptarët dhembin

(Skenderbeu.info)-Dua Lipa kritikon Suella Braverman: Komentet tuaja për shqiptarët...
Raporto