(Skenderbeu.info)-Dua Lipa vesh xhinse të gjera

Kengetarja me origjine shqiptare Dua Lipa doli sot në New York City, pa dashje dha një masterclass në rritjen e pjesëve klasike ,shkruan revista Vogue.

Ylli i popit, e parë së bashku me stilistin e saj Lorenzo Posocco, kishte veshur një kostum të zi dhe një xhaketë sportive lëkure të madhe nga Willy Chavarria.

Lipa e kishte veshur  një kapelë nga  prapa Vogue x Puma, e cila shitet për një çmim të shkëlqyeshëm prej 30 dollarësh. Dhe një çantë të vogël mbi supe me printime gjarpëri nga stilistja me bazë në Londër, Charlotte Knowles.
Sa i përket pantallonave, Lipa ka zgjedhur një palë xhinse të gjera. Xhinsi i ulët mund të ishte ndier jashtëzakonisht i rastësishëm, por Lipa e veshi atë me një palë pupa të zeza Gucci me monogram.

Pamja të kujtonte një yll tjetër që shpesh transformon pantallonat standarde të mëdha në një moment mode: Rihanna.

Në fillim të shtatorit, Rihanna doli me një fanellë vintage, xhinse të gjera dhe një palë taka shumëngjyrëshe me majë.

Plus, stili i lirshëm është ndezur në pistë kohët e fundit, veçanërisht në Bottega Veneta. Për dy sezonet e fundit, Bottega Veneta lëshoi ​​xhinse lëkure të stiluara me çizme kicky. Mos u habitni nëse shikoni që pamja të bëjë xhiron e saj gjatë muajve të ardhshëm.

Tirana
cielo sereno
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Ven
11 °
Sab
16 °
Dom
13 °
Lun
15 °
Mar
16 °

Lajmet e fundit

Neymar para ndeshjes Brazil-Kamerun

Brazili, Neymar u jep shpresë tifozëve

0
(Skenderbeu.info)-Brazili, Neymar u jep shpresë tifozëve. “Mendoj se Neymar do të kthehet në fushë për...

Diavel MU, cfarë suksesi: versioni R tani është në pritje

0
(Skenderbeu.info)-Diavel MU, cfarë suksesi: versioni R tani është në pritje. Giuliano Mu nuk ndalet: në...
Detroit Pistons ne ndeshjen ndaj Dallas

Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas

0
(Skenderbeu.info)-Basketboll, Nba: Doncic nuk mjafton në Dallas, Detroit goditi në kohën shtesë. 35 pikët e...
Uruguajanet teksa festojne golin

Botërori 2022, Gana-Uruguay 0-2

0
(Skenderbeu.info)-Botërori 2022, Gana-Uruguay 0-2: Celeste fiton por eliminohet. Dopieta e De Arrascaeta fitoi ndaj...
Son ne duel me Dalot gjate Korea-Portugali

Kupa e Botës 2022, Korea e Jugut-Portugali 2-1

0
(Skenderbeu.info)-Kupa e Botës 2022, Korea e Jugut-Portugali 2-1: Hee-Chan i çon aziatikët në raundin...
Pierluigi Collina

Collina: “Kjo është arsyeja pse rikuperimi është shtuar”

0
(Skenderbeu.info)-Collina: "Kjo është arsyeja pse rikuperimi është shtuar" Komisioni i arbitrave nr. 1 i FIFA-s:...

Lajme të tjera
NGJASHME

Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi

(Skenderbeu.info) Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi. Gjatë episodit...

Çmimi Neiman Marcus iu dha Brunello Cucinelli-t

(Skenderbeu.info) Çmimi Neiman Marcus iu dha Brunello Cucinelli-t. Çmimi...

Joe Pesci thotë se kishte dhimbje “serioze” në filmat “Home Alone”

(Skenderbeu.info) Joe Pesci thotë se kishte dhimbje "serioze" në...

Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për divorc

(Skenderbeu.info) Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për...

Pas fushatës shokuese të Balenciaga, Kim Kardashian dënon kompaninë

(Skenderbeu.info) Pas fushatës shokuese të Balenciaga, Kim Kardashian dënon...

Banderas mendon se Tom Holland do të ishte një zgjedhje e shkëlqyer per ‘Zorro’

(Skenderbeu.info) Banderas mendon se Tom Holland do të ishte...

Cara Delevingne supermodelja më e paguar në Britaninë e Madhe

(Skenderbeu.info)-Cara Delevingne supermodelja më e paguar në Britaninë e Madhe Pasuria...

Mariah Carey tregon pse i dashuron Krishtlindjet

(Skenderbeu.info)-Mariah Carey tregon pse i dashuron Krishtlindjet Mariah Carey pranon...
Raporto