Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid u panë duke u larguar nga i njëjti restorant

(Skenderbeu.info) Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid u panë duke u larguar nga i njëjti restorant. Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid u panë në një takim të premten në mbrëmje në qytetin e Nju Jorkut.

Dyshja e përfolur u fotografua duke dalë për darkë në Cipriani mes thashethemeve për romancë.

Çifti, të cilit iu bashkua shoku DiCaprio-s, Vivi Nevo, u përpoqën të fshiheshin nga paparacët pasi ata kanë qëndruar jashtëzakonisht të qetë mes thashethemeve, ndërsa siguria i nxori me shpejtësi nga restoranti.

Ylli i Inception dhe modelja nuk e kanë zyrtarizuar ende romancën e tyre.

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid
Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid

Në foto, ylli i Hollywood, 48 vjeç, shihej duke veshur atlete të bardha, xhinse të zeza, një pallto të zezë të fryrë. Ai e mbuloi fytyrën me një maskë dhe një kapak bejsbolli.

Nga ana tjetër, Hadid, 27 vjeçe, u pa e veshur me një bluzë në mes, një xhaketë lëkure dhe një shall blu që e përdori për të mbuluar fytyrën nga papracët.

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid
Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid

DiCaprio dhe Hadid u lidhën për herë të parë në shtator gjatë Javës së Modës. Dyshja u pa duke shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit në një festë në Soho dhe u pa edhe në Casa Cipriani.

Aktori i Titanic është parë edhe në Paris gjatë javës së modës të atij qyteti në të njëjtin hotel, Royal Monceau, ku ka qëndruar edhe Hadid.

Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1kmh
75 %
Fri
15 °
Sat
16 °
Sun
14 °
Mon
12 °
Tue
10 °

Lajmet e fundit

Santos trajneri i Portugalise

Portugali, Santos: “Ronaldo nuk donte të largohej nga Katari”

0
(Skenderbeu.info)-Portugali, Santos: “Ronaldo nuk donte të largohej nga Katari, le ta lëmë të qetë”....
perzevativ

Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France / Ja pse!

0
(Skenderbeu.info)-Perzevativët falas për moshat 18 deri në 25 vjeç ne France Të rinjtë në Francë...
ariu shqiptar

Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh

0
(Skenderbeu.info)-Ariu shqiptar Marku lirohet pas 20 vitesh Shpëtohet arushi i fundit i restorantit në Shqipëri...
Çmimi special i qytetit të Ladispolit për librin 'Ukraina

Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo

0
(Skenderbeu.info) Çmimi special i qytetit të Ladispolit për Fausto Biloslavo. Ceremonia e ndarjes së...
Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

0
(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund beqarisë. Ish-konkurrenti i përputhen Beart...
Brittney Griner

Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve

0
(Skenderbeu.info)-Rusia liron Brittney Griner në këmbim të një trafikanti të armëve Basketbollistja Giner Brittney, një...

Lajme të tjera
NGJASHME

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi i jep fund beqarisë

(Skenderbeu.info) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Beart Rexhepi i jep fund...

Ilari Blazi po shijon pushimet me partnerin e ri

(Skenderbeu.info)-Ilari Blazi po shijon pushimet me partnerin e ri,...

Princ Harry tregon se si u takuan ai dhe Meghan

(Skenderbeu.info) Princ Harry tregon se si u takuan ai...

Princi Harry donte thjesht një ‘jetë normale’

(Skenderbeu.info) Princi Harry donte thjesht një 'jetë normale'. Princi...

Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s “shkatërroi” karrierën e saj

(Skenderbeu.info) Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s...

Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me Butrint Imerin

(Skenderbeu.info) Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me...

Angelina Jolie kritikon padinë ‘joserioze’ të Brad Pitt

(Skenderbeu.info) Angelina Jolie kritikon padinë 'joserioze' të Brad Pitt....

Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun e rivaleve

(Skenderbeu.info) Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun...
Raporto