(Skenderbeu.info) Johnny Depp do të kthehet si kapiten Jack Sparrow. Johnny Depp thuhet se do të bëjë një rikthim shokues si kapiteni Jack Sparrow në ekskluzivitetin e Pirates of the Caribbean.

Gazeta Sun pretendon se një burim u tha atyre se aktori është planifikuar për një xhirim provë në Mbretërinë e Bashkuar në shkurt 2023.

Informacioni ka ardhur nga një fletë thirrje e re nga produksioni.

Johnny është vendosur të kthehet si kapiten Jack Sparrow dhe është planifikuar të fillojë xhirimet në fillim të shkurtit në një vendndodhje top-sekret në MB,” tha burimi për “The Sun”.

Gjithçka është në fazat e para dhe ende nuk ka regjisor të lidhur me projektin që quhet “Një ditë në det”.

“I gjithë projekti është i mbuluar me fshehtësi dhe Disney dëshiron të mbajë gjithçka të fshehtë sa më mirë që mundet.”

Nuk ka pasur asnjë koment zyrtar as nga Disney, as nga vetë Depp mbi thashethemet.

Nëse është e vërtetë, kthimi do të ishte një kthesë e plotë nga qëndrimi i mëparshëm i Depp për ekskluzivitetin.

Në gusht, u zbulua roli i parë i Depp në film që nga fitimi i gjyqit. Ai do të luajë rolin e mbretit Louis XV në filmin Jeanne du Barry.

Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
1.5kmh
40 %
Tue
16 °
Wed
16 °
Thu
17 °
Fri
17 °
Sat
17 °

Lajmet e fundit

Policia e Kroacise

Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...

0
(Skenderbeu.info)-Raportime për bomba në gjykata në disa qytete dhe në selinë e Qeverisë së...
Makina

Skenari i protestës së opozitës

0
(Skenderbeu.info)-Skenari i protestës së opozitës Partia Demokratike ka zbardhur skenarin që do të ndjekë për...
samit be bp

Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje

0
(Skenderbeu.info)-Samiti i BE- BP/ Firmoset një marrëveshje konkrete Në Tiranë kete të marte ka nisur...
Rama, Vucic

Vuçiç i acaruar, sulmon median

0
(Skenderbeu.info)-Vuçiç i acaruar, sulmon median Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, mbërriti në Tiranë. Pasi fillimisht kishte...
vjosa-osmani

Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare

0
(Skenderbeu.info)-Osmani : Vuçiç, produkt i një mendësie vrastare Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka mbërritur...
Rama, Osmani

Presidentja Osmani: BE duhet të kalojë nga fjalët në vepra

0
(Skenderbeu.info)-Presidentja Osmani: BE duhet të kalojë nga fjalët në vepra Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani...

Lajme të tjera
NGJASHME

Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s “shkatërroi” karrierën e saj

(Skenderbeu.info) Sharon Stone/ puna e saj bamirëse kundër SIDA-s...

Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me Butrint Imerin

(Skenderbeu.info) Olta Beqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me...

Angelina Jolie kritikon padinë ‘joserioze’ të Brad Pitt

(Skenderbeu.info) Angelina Jolie kritikon padinë 'joserioze' të Brad Pitt....

Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun e rivaleve

(Skenderbeu.info) Miss Bolivia humbet titullin pasi tallet me fizikun...

Princesha Kate në gala me fustan me qira

(Skenderbeu.info) Princesha Kate në gala me fustan me qira....

Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi

(Skenderbeu.info) Chris Hemsworth po largohet nga aktrimi. Gjatë episodit...

Joe Pesci thotë se kishte dhimbje “serioze” në filmat “Home Alone”

(Skenderbeu.info) Joe Pesci thotë se kishte dhimbje "serioze" në...

Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për divorc

(Skenderbeu.info) Kim Kardashian dhe Kanye West arrijnë marrëveshje për...
Raporto